Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amíg az ember nem szembesül a...

Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani, hogy mire lenne képes a túlélés érdekében?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehetetlen.
2015. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem lehetetlen. Soha azelőtt nem volt még ilyen szituval szemben, tehát a reakcióit sem tudja. Minden csak hipotézis, hogy mit tenne, ha....
2015. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég nehéz lenne megmondani azt, hogy meddig is menne el az ember a túlélésért. Tapasztalatom azt mondja, hogy elég sokat, ritka az ember aki nézi más érdekét mikor a saját élete forog kockán (tapasztalatból).

Szép napot

2015. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éve az utcánkban mindig kiszökött az utcára egy rotweiller kutya... én messziről kerültem, szeretem az állatokat de ettől paráztam.


Nos egyszer nekem jött, én már úgy voltam vele, hogy na most ennyi volt.


Aztán az volt a mák, hogy ahogy nekem ugrott úgy estünk, hogy bal kezem magam elé kaptam és kabát volt rajtam azt harapta az út széle meg tele volt nagyobb kövekkel és pont rá sikerült tapintanom egy ökölnyi kőre.


Nos addig ütöttem míg mozgott, szerencsére az elsőtől elengedett a többi már csak dühből és félelemből ment nehogy tudjon még támadni.


Nos azelőtt erre se gondoltam volna, hogy ilyesmi sikerülhet, és mégis, persze rengeteg szerencse is volt a dologban, bár emellett több volt benn még az ösztönös cselekedet mint amit ésszel felmérve tettem.

2015. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!