Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak jól?

Hogyan tanuljak jól?

Figyelt kérdés

Minden nap elhatározom hogy akkor ma megcsinálom a házit és tanulni is fogok. De aztán úgy elmegy a kedvem az egésztől h szrok rá. Időm se sok van. Mások nem tudom hogyan osztják be. Pedig különórám sincs. Egyszerűen nincs kedvem, fáradt vagyok.

7.osztályos vagyok


2015. nov. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezek mind csak kifogások. Úgy látszik nem akarod eléggé.

Szerintem a tanuláshoz hozzá kell szokni, tehát nem 7.-ben kellett volna rájönni. De hajrá!

2015. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alsóban otthon egyszer nem vettem elő a könyvet, 5.-6.-ban sem sokszor
2015. nov. 2. 19:12
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyébként a 3-4-es az átlagom
2015. nov. 2. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése! Ez pedig fejleszthető, még fiatal vagy nagyon. Egy kellene valami motiváció, cél. Nyilván túl távoli, hogy nem szeretnél felnőttként sok nehéz vacak munkával, kevés szabadidővel kevés pénzt kapni... de valamit kitalálhatnál. Ha mást nem, jutalmazd meg magad érte. Mondd hogy most 30 percet szánsz egy tárgyra és csak azzal foglalkozol (de lehet kevesebb is csak példa) felhúzod az konyhai kis órát, csörög annyi perc múlva, aztán adsz magadnak valamit amit szeretsz, pl. 15 perc netezés, olvasás, csoki, pihenés bármi. A fáradtság is életkori normális, arra is szükséged van hogy pihenj. Kezd kissebb elvárásokkal magad iránt aztán majd belejössz. Kezdheted úgy is, hogy 15 perc tanulás, fél óra szünet :)
2015. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom, kössz! :)
2015. nov. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!