Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogya tudnám megtalálni ezt a...

Hogya tudnám megtalálni ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Egy távoli ismerôsrôl lenne szó, akit egy rokonom meg akar találni, még soha sem látta, (hosszú sztori...!)... AZ lenne a lényeg, hogy szeretném megtalálni ezt a lányt, de szinte semmit sem tudok róla, annyit, hogy Liliennek vagy Liliánának hívják s még a születési dátumát is tudom, és hogz nem butapesti és nem egeri. Hogzan tudnék rátalálnk ennzi adatból??? Segítsetek légzyves! :(((
2015. nov. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen az iwiw-en lehetett dátum és név alapján egyszerre keresni, úgy meglett volna de hát a facebook imádók nyertek ^^ Csak 1 esélyed van a titkosszolgálat adattárából kikérni.
2015. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, a facebook... -.- Csak az a baj a lány vezetéknevét és lakóhelyét sem tudom :(! Tényleg nincs más lehetőség? És milyen úton lehet egyèbkènt így kikérni :(?
2015. nov. 2. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Országos napilapban hirdetést feladni,h keresed és leírni amit tudsz róla. Születési dátummal van esély így szerintem.

Jobb tippem nincs:(

2015. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na igen ennél jobbat nem tudok.
2015. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!