Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni apukám...

Hogy tudnám megtalálni apukám féltestvéreit, ha sosem tartották a kapcsolatot, és a nevüket sem tudom?

Figyelt kérdés
Apu a mama 2.férjétől született,és a másik 2 gyereke az első férjénél maradt. Ennek kb 50éve. Apu hallani sem akar róluk,a mama meg már nem is emlékszik semmire,de én szeretném őket megismerni.
2015. febr. 18. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A régi személyi igazolványba minden adatot felvezettek, tehát munkahelyet és minden gyereknek a nevét. Most nem tudom pontosan, de ha a mamádnak még megvan az akkori szem-je akkor abban benne kell hogy legyen az összes gyerekének a neve, és onnan el tudod kezdeni.

Az én nagymamámé már véglegesített személyi de még a régi könyv formájú, abba minden benne van. Még a törvényen kívüli kölök is.

2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnéztem,de sajna csak apu van benne. :(
2015. febr. 19. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A mamád nem emlékszik egyébként a saját gyerekeire?

Amúgy meg, ha mást nem akkor az adott település levéltárában kell szétnézni, keresztlevelek, anyakönyvi kivonatok, stb, ha tudod mikor születtek, vagy ha nagymamád tudja esetleg, vagy kisaccolhatod hogy hány évesek és visszaszámolsz, ehhez tudnod kell, hogy honnan származnak a féltestvérek, vagy mamád első férje.

2015. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna a saját nevét sem tudja már.
2015. febr. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!