Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ki elégedett a súlyával...

Lányok ki elégedett a súlyával, és hány kilót nyomtok?

Figyelt kérdés
Mielőtt pár okos beszólna nem az érdekel hány kilóval bicepszezik!!!!-)
2015. nov. 3. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a kiló a lényeg hanem hogy hogyan oszlik el.

Én 50 kiló vagyok és elégedett vagyok vele. Voltam már 47 és 55 is ugyan olyan magassággal, szintén jól éreztem magam.

2015. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok a súlyommal és az alakommal is. Nem tökéletes, de nekem tetszik. 62 kg/175 cm
2015. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 valaszado jol irja.


Egyebkent 54-55 kg vagyok, teljesen jol erzem magam, bar az igazi egy kis hizassal lenne (3-4kg csak) a magassagom miatt.

2015. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az 1.válaszolóval értek egyet.Ha látok valakit,nincs ráírva a homlokára,hogy hány kiló,az alakját látom.Lehet 60 kilósan csupa izom,de zsíros is.Én 156 centi vagyok,55 kiló.Ez leírva másnak lehet soknak tűnik,de a méreteim 95-68-95.És edzek,az izom pedig nehezebb.Én köszönöm,tökéletesen elégedett vagyok.
2015. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
43 kg vagyok 158cm-es magassághoz‚ és elégedett vagyok mert jól oszlik el rajtam és izmos is vagyok. :)
2015. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54/170, nem vagyok elégedett, mert ebből legalább 5-6 kiló színtiszta zsír, nem husi, nem izom, hanem lötyögős zsír, és az is aránytalan elosztású... Próbáltam edzeni, de mindig az volt az érzésem, hogy nagyon helytelenül csinálom a gyakorlatokat, soha nem ott fájt/feszült/húzódott ahol kellett volna, úgyhogy abbahagytam, majd ha egyszer lesz elég időm, utánanézek az anatómiának, addig maradok az előnyös ruháknál:)
2015. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

165 centi vagyok és 60 kiló. Ennek nagyrésze izom, mivel jégkorongozom.

És igen elégedett vagyok, nem egy világbajnok alak, de én jól érzem magam.


20/L

2015. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

170 centi/55 kg.

Szerintem még fogynom kéne, van egy kis tokám, a hasam sem lapos, mint a filmekben a színésznőké.

2015. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!