Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy valaki (tudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki (tudat alatt) nem akar párt azért, mert nem elégedett a testével, súlyával?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze..

Önbizalomhiány, és magában azt hiszi sohasem tudna megfelelni senkiben, így pasit/csajt sem akar magának

2010. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet változni?
2010. okt. 29. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
hidd el magadról h szép vagy. amíg nem hiszed el addig más sem hiszi el. joesetben nem a külsőd lesz az első amugy sem a srácnak. mellesleg én is kövérebb vagyok az átlagnál mégis sikerült nagyjából elfogadnom magam. sokan megnéznek. nem mondom, hogy nem lennék vékonyabb de így is el tudom fogadni...
2010. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az elsődleges ok leggyakrabban. Én persze nem úgy fogalmaznám meg, hogy nem akarok, mert nagyon is akarok, sokkal inkább azt mondanám, hogy nem érzem magam megfelelőnek erre a szerepre. Bizony, némi önbizalomhiány, önértékelési zavar előfordulhat.


Az, hogy elhiteted magaddal, hogy szép vagy, értékes vagy, blablabla, de nem teszel semmit, az nem működik. Látod a saját hibáidat, magadat nem tudod becsapni.


Ehelyett lépéseket kell tenni. Ha a személyiségeddel van baj, akkor igyekezz megváltozni. Ha a súlyoddal, akkor fogyj le. Ha megteszed a szükséges lépéseket, és küzdesz érte, hogy jobb legyél (saját magad számára), az az egyenes út ahhoz, hogy elfogadd önmagad. Ha pedig elfogadod és szereted önmagad, akkor mások is örömmel teszik majd ezt.

2010. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
többszáz millióan
2010. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naná. És ezért sem fekszenek le senkivel. Félnek, hogy a testük nem felel meg.
2013. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!