Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik hozzászo...

Azok az emberek, akik hozzászoktak, hogy ötpercenként jön a busz meg a villamos meg a metró, hogyan viselnék el, hogy például az alföldi településeken fél órát kell várni rájuk, és megálló is fél kilométerenként van, nem minden száz méteren?

Figyelt kérdés
Én külföldön lakom, itt ötven méterenként van megálló, és az afrikaiak nem képesek ilyen távokat gyalog megtenni, a busz minden megállóban megáll, és van olyan hogy tényleg csak két-három megállót utaznak, egészséges, fiatalok, gyerekek.
2015. nov. 8. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Laktam ilyen helyen, megnéztem mikor jön a busz, és akkora értem oda
2015. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is laktam ilyen helyen. Ideges vagyok ha 5 percet kell várni, ideges vagyok ha fél órát kell várni. :D Max több zenét hallgatok.. Egyébként túl lehet élni és létezik menetrend, hogy ahhoz időzítsd a dolgaid.
2015. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg olyan helyen lakok, ahol 2,5 óránként jön a busz, 2 megálló van a falu két végén vonat nincs. Tudod, mikor jön a busz, akkorra érsz oda. Nem nagy dolog.
2015. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Menetrend? 15:13-kor érek a megállóba, 15:20-ra van kiírva a busz, és 15:40-kor tudok felszállni rá. (III. kerület).
2015. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
éjszakai buszok Pesten óránként járnak általában, mindig sikerült eddig kiszámolni, hogy mire jön a busz, odaérjek a megállóba a szórakozóhelyről....ugyanígy, ha reggel 7-kor jönne mondjuk a busz és legközelebb csak 11-kor, akkor ott állnák 3-5 perccel 7 óra előtt az alföldi kis település buszmegállójában, ha máshová kell mennem dolgozni mondjuk, és odafigyelnék, hogy ne késsem le.
2015. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
muszáj ilyen budapesti témával foglalkozni? Képzeld, bírják, semmi bajuk nincs, megvannak. Ezen csak a budapestiek rinyálnak, mint ahogy te is
2015. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok budapesti, még csak nem is Budapesten élek, hanem Londonban, de előtte az Alföldön éltem, ahol félóránként jártak a buszok, és nekem az a furcsa, hogy szinte percenként jön egy, buszmegállók százméterenként vannak, és az emberek egy megállókat utaznak.


És ha olvastad volna a kérdés leírását, akkor nem írtál volna butaságokat.

2015. dec. 29. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
És amikor átmész bulizni a szomszédos nagyobb városba, és busz csak fél 6-kor jön? :D És három körül már megunod az egészet és mennél haza, de várni kell órákat na az ám a csodálatos élmény!
2016. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És amikor egy végigtáncolt éjszaka után félholtan, félig ittasan a hajnali hidegben tekersz 15 km-t várostól városig, azért az se rossz. Ilyen ez a vidéki élet. :D
2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Mátrában éltem életem első 16 évében, ahol reggel ment két busz a városba hét előtt 5 perc eltéréssel, aztán egy fél nyolckor is ment (azzal nyolcra már nem értél be), utána egykor, majd délután ötkor. Slussz. Haza a városból tíz óra öt perckor, egykor, kettőkor, négykor (ha felférsz), és este fél nyolckor jöhettél. Ha lekésted, akkor így jártál. (vasárnap délután kettőkor ment az egyetlen busz, szóval kb. nem volt értelme hazajárni hétvégente...)

El is költöztem onnan, ahogy lehetőségem nyílt rá, szerintem nem emberi, hogy egy település ennyire elzárt legyen :(

2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!