Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket fogdostak már...

Lányok! Titeket fogdostak már buszon/villamoson?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mit csináltatok ellene?

Korotokat is írjátok meg légyszíves!:)



2015. márc. 5. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. A srac 3 evfolyammal felettem volt, es a buszon beszeltunk eloszor. Egy baratnom reagalta le helyettem, aki jol kismeri, rauvoltott, hogy alljon lexd meg hasonlo tortent egy bevasarlokozpontban is

16/l

2015. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen! Jó tömött buszon. Én 19 voltam, a pasi lehetett vagy 40. Nem sokat gondolkodtam, lehúztam neki egy frászt. Szerencsére a busz egy emberként állt mellém...
2015. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 10 méterrel előttem ment fel a mozgólépcsőn egy lány.

Amikor a tetejére ért és pont lelépett róla, alányúlt egy kéz.

Az megfordult, hogy automatikusan pofon vágja, de ledermedt a keze a levegőben, mert egy csaj volt.

Na ilyenkor mit lépnél??

2015. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Na ilyenkor mit lépnél??"


Mégis mit? Nem számít a neme, nem nyúlhat hozzám.


Nekem a metrón kezdte el egy pasi simogatni a lábamat. 14 voltam. Először azt hittem, csak fészkelődik, így én is arrébb csúsztam az ülésen, de csúszott utánam. Amikor már tutira vettem, hogy ez piszkál, akkor annyira megrémültem, hogy lefagytam. A barátnőm, aki a másik oldalamon ült, felpattant, és felrántott az ülésről, és odaszólt a csávónak, hogy a qrvaanyját fogdossa.

2015. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, üvölteni kezdtem vele mint az állat. Persze mindenki minket nézett, láttam hogy ciki neki, próbált nyugtatni, de csak azért sem hagytam abba, nehogy megússza. Lemenekült a villamosról.
2015. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer egy vízicsúszda tetején a korláton ültem 40 méter magasban és vártam a soromat. Előttem egy fiatal párocska, tetovált, a csaj is jó erőben, igazi vagányok :D

A srác megfogta a csak fenekét huncutkodásból. Erre a csaj hátrafordult a másik irányba, és amikor meglátott engem, már lendült a keze.....

A srác szó szerint az életemet mentette meg azzal, hogy: "Neee, drágám, csak én fogdostalak!!" Közben úgy röhögött rajtam, hgy majdnem ő esett le a csúszda tetejéről.


Hát csak megfontoltan azokkal a pofonokkal, lányok :D

2015. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
*A srác megfogta a csaJ fenekét
2015. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Klasszikus helyzet tömött busz nagy fékezés, a pasi felkent a falra nyáron pántos ruhában voltam, ahogy nekem esett félig leszedte rólam a ruhát is, és keményen markolászta a mellem. Amikor kiszabadultam kicsit rászóltam, engedjen ki vagy sikítok, na ekkor meghátrált. Megigazítottam magamon a ruhát, az utasok meg úgy bámultak mintha nem történt volna semmi.
2015. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%

Uu mar vartam ilyen kerdest!

Amikor 16 voltam egy kb 25 eves fiu beult mellem a buszra..

Aztan mondtam neki higy bocs kiengedsz legyszi!- mert lekellett szalnom..

Erre nemszolt semmit..

Kicsit balra nezett, goldoltam nem hallotta..elmondtam megegyszer..

Ekkor ramnezett sunyi tekintettel es halkan mondta- csakk akkor ha megfoghatom a melled!

En igy mikor meghallottam teljesen leblokkoltam, nem is hittem el higy ezt mondta..

Mondtam mibajod???(hangosan)

Ilyetszol- hallottad,!

Ekkor mar elegemvolt es felkaptam a vizet... (Hat egy perverzzel van dolgom )

Felpattantam es uvoltottem hogy- ENGEDJEL MAR KI LEAKAROK SZALNI!!

olyan ilyedten nezett ram :D

Egybol felpattant a hulye....ilyetszol jolvan nyugimar..

Fuuuu olyan buszke voltam magamra :)

2015. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Velem még ilyen nem fordult elő. Tőlem az emberek félni szoktak :D
2015. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!