Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs értelme az...

Úgy érzem nincs értelme az életnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14éves vagyok, 8.osztályos.

Mostanában nagyon előjött bennem, hogy nincs értelme az életnek, mert úgy is meghalunk.Akkor mi értelme élni, ha úgy is meghalunk?

Mostanában sok ilyen rémálmom is van esténként, hogy egyik percben még élek és virulok, és utánna előjön, hogy minden eltűnik, már nem élek, barátokat elvesztettem, és egyszerűen mint ha nem is léteztünk volna.

Félek, hogy elvesztem a barátokat, a sok hülyéskedést együtt, a szeretteimet stb...

Mit tegyek?



2015. nov. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
kamaszodsz látom
2015. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet,hogy ez a kamaszkorral jár,ne aggodj ez velem is mindig így volt pedig már 18 éves vagyok .Én is minidg hülyeségeken törtem a fejem és még a mai napíg is ugy vagyok hogy egyszer nagyon jo kedvem van máskor meg meghalnék legszivesebben remélem egyzser kinőjük ezt mindketten :)
2015. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el Andrew Matthews Legyél boldog tinédzser könyvet, azt mondják nagyon jó könyv. En csak két három könyvét olvastam, de nagyon jók voltak. Ez is biztos segíteni fog neked.
2015. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van értelme az életednek! Igen a halált nem lehet elkerülni, de nem kindegy hogy éled az életed. Élhetsz úgy hogy segítesz másokon vagy úgy hogy tönkreteszel másokat. Nekem a legnagyobb rémálmom az hogy elvesztem a barátaim, rettegek a magánytól. Épp ez lehet annak az oka hogy nagyon szeretek beszélgetni a csendes magányos emberekkel. Próbálj arra gondolni hogy még elötted az élet és légy boldog!
2015. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy is meghalunk...rossz oldalról közelíted meg.


Mi értelme a semmittevésnek ha egyszer élünk?Az élet tele van lehetőséggel.

2015. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj ki játszani.Mennyi baja van a mai kölyköknek.Túl sok az internet, el vagytok kényeztetve!Mennyit segítesz a szüleidnek otthon a szabadidődben?
2015. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló.

Nem azért jöttem, hogy te itt osszad az észt.

Szoktam segíteni a szabadidőmben, és rengetet vagyok a haverokkal.Már az is baj, ha feljövök ide és felteszek egy kérdést?Elvégre azért van ez az oldal nem?Ha nem a kérdésre akarsz válaszolni akkor viszlát.

2015. nov. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!