Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gáz, ha egy 20...

Mennyire lenne gáz, ha egy 20 éves fiú az anyjával menne ezekre a helyekre ügyeket elintézni?

Figyelt kérdés
Beiratkozni egyetemre vagy akármilyen képzésre ahova továbbtanul, esetleg nyelviskolába, meg orvoshoz menni
2015. nov. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gáz.
2015. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nagyon-nagyon gáz, egyetemre beiratkozni meg úgy közepesen gáz.
2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre, nyelv suliba gáz. Nagyon kitűnnének, ilyen helyekre nem szoktak szülők is menni. Szerintem orvosoktól sokan félnek, az nem gáz, ha oda együtt mennek. :)
2015. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tizenhárom éves korom óta járok egyedül orvoshoz, és úgy nagyjából minden más helyre is. Egyedül egy másik iskolába való átiratkozáskor kellett az anyám, amikor 17 voltam. Mindenesetre menjetek együtt beiratkozni egyetemre, ha ez téged megnyugtat, viszont számíts rá, hogy lesznek majd, akik kinevetnek téged.
2015. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért mennél az anyukáddal? Te félsz egyedül, vagy ő nem képes leválni rólad?
2015. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én beiratkozni apával mentem, de azért, mert másik városban lakok, és bevitt kocsival, magát a beiratkozáson, tájékoztatón csak én vettem részt. Orvoshoz 11-12 éves korom óta egyedül megyek, és mivel kb 15 éves korom óta nem a szüleimmel lakok, a legtöbb dolgot kénytelen vagyok egyedül elintézni.

Gáznak nem gáz, van aki igényli, de szerintem tök fölösleges magaddal cibálnod anyudat mindenhová. Semmi értelme, már te is felnőtt vagy, tudsz egyedül mérlegelni.

2015. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!