Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy álltok az ügyintézésse...

Ti hogy álltok az ügyintézéssel? Mert én semmit nem tudok elintézni.

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell érteni, hogy tényleg semmit. Annyit azért meg tudok csinálni mint pl. postára csekket befizetni, levelet feladni de komolyabbat már egyáltalán nem: banki átutalás, földek intézése, örökségi bíróság, biztosítás-megkötés stb. Tehát ez lehet másnak nevetséges, nekem egyáltalán nem az - egyszerűen nem tudom hova kell ezügyekben menni, kivel kell beszélni s miről. Én soha nem szerettem intézkedni, mindig anyum viszi a csekkeket is...

2015. nov. 6. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A banki átutalást én általában online szoktam intézni, ha van annyi pénz a számlámon.:) Mikor nincs, akkor töltök annyi összeget személyesen a bankomnál a számlámra és úgy már tudom intézni a tranzakciót. a többi már rázósabb.:)
2015. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csekk befizetés sem olyan nagy ügy még ezek közül. Érdemes kis postákba menni, ahol nem kell sokat sorban álni.;)
2015. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én is így vagyok, de szerintem ezek olyan dolgok, amiket senki nem tud elsőre, hanem bele kell rázódni, ilyeneket nem magyaráz el senki az iskolában vagy otthon, hanem neked kell megtapasztalni. Én is tök hülye vagyok mindenhez, folyton anyukámat hívom, ha van valami, de eddig még mindig elintéztem mindent valahogy :D
2015. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, hogy nagyon sokan nem tudnak (köztük én sem) elintézni komolyabb hivatalos ügyeket, ugyanis ezek döntő része vagyonnal kapcsolatos (kivéve mondjuk a bírósági ügyeket). Az embereknek kevés a vagyona így hülyén fogalmazva nincs mit "gyakorolni". Mondjuk én egyetemistaként röhejesen könnyűnek tartom a banki átutalást (kreditbüntetés :D), nem tudom mi benne a nehéz, hiszen 100% online kvázi pár kattintás. Viszont az államnak nagy felelőssége van abban, hogy az emberek nem tudják kellő információ birtokában elintézni/kezelni az ügyeiket (lásd.: devizahitel).
2015. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!