Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a kórházban egy nagyon...

Ha a kórházban egy nagyon súlyos műtét betegség során a kutya nem látogatott meg nem is érdeklődött utánam - ebből már lehet következtetést levonni?

Figyelt kérdés

Van egy mondás: bajban ismerszik meg a barát.

Kórházba kerültem egy nagyon súlyos betegséggel, és sokáig lábadoztam. A műtét se úgy sikerült ahogy optimális lett volna, élet halál között voltam valóban fifti fifti alapon ment a dolog. Vagy túlélem vagy nem.

A kórházban a kutya se látogatott meg, senki se érdeklődött, a telefonom is olyan volt mint mindig: néma.

Akkor ebből azért már levonhatok következtetést? Magyarán a következtetés az lenne valóban a kutyát se érdekli ha megdöglök az se?


Egy időben jártam pszichológushoz és mondtam neki sztem a kutyának se kellek. És ő egyből nyomta a kamu dumát, hogy nem tudhatom és biztos van valahol a világon valaki... szar maszlag duma.


Na hát ha van is a világon valahol valaki mondjuk ebben a kórházi szituban azért jobb lett volna ha netán előkerül, mert sanszos volt hogy nem lát többet élve az aki nem látogat meg engem a műtét utáni napokban.


De szart mindenki rám.

Felmerülhet a kérdés rokonok? Barátok? Vagy nincsenek vagy ha vannak is szarnak rám.


2015. nov. 11. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Erre nem lehet mit mondani, ne is haragudj, mert annyira nem kérdés, amennyire meg az volt, azt meg is válaszoltad. Szóval igen, jól gondolod a dolgokat, sajnos. De én, vagy valaki itt a neten nem valószínű, hogy tudunk segíteni. Részvétem, de legjobb, ha elfogadod, hogy magadra vagy utalva. Kitartást! Lehet élni egyedül is, simán, szóval nincs veszve a világ, nehogy most bezárkózz. Örülj neki, hogy senkivel nem kell foglalkozni, csak magaddal. :)
2015. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ne gondolj egyből a legrosszabbra! Én azt gondolnám inkább, hogy nem akarnak zavarni, nem akarnak alkalmatlankodni, és tapintatból nem keresnek... És lehet, hogy nem is tudják, hogy szükséged lenne rájuk.... Esetleg hívj fel te egy-két embert, és kérdezd meg, nem jjárnak-e a kórház felé... Muelő
2015. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudták, hogy kórházban voltál?
2015. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

... a vége lemaradt:

Mielőbbi gyogyulast es kitartast ! :)

2015. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Én azt gondolnám inkább, hogy nem akarnak zavarni, nem akarnak alkalmatlankodni,"


Azt te is tudod hogy ez is egy oltári maszlag duma. Mese habbal.

2015. nov. 11. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem keresnek akkor ennyi. Ezek szerint nincs is igazi baratod. Ne ragodj ezen, szerintem lepj tovabb, eld az eleted es legyel nyitott, hatha utadba kerulnek olyan emberek akik erdemesek a baratsagodra. A lenyeg, hogy ne zarkozz el.

En is ugyanigy vagyok amugy.

2015. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hahó! Tudtak egyáltalán arról, hogy korházban vagy?
2015. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nem tudtak. Mint ahogy arról sem tud senki hogy egy szövődmény miatt kb két éve az egyik lábam amputálni kellett, azóta mankós vagyok állásomat elvesztettem részben leszázalékolt lettem majd foglalkoztatott csökkent munkaképességűként. Majd újabb betegség erről se tud senki rosszullétek utcán ahonnan a mentő kapar össze errőls e tud senki stb.

Uis ehhez az kéne hogy mondjuk legalább évente 1x egy mondatot beszéljenek velem. De még ez se megy űgy tűnik.

2015. nov. 11. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak szerelmem látogatnám meg és akik szóltak nekik kell egy kis leki erőnyújtás miko bent vannak.
2015. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a válaszadóknak - akik segíteni szeretnének neked - ilyen hangnemben válaszolsz, akkor lehet, hogy nem a rokonaiddal es a barataiddal van a problema hanem veled... ilyen magatartassal lehet hogy en sem latogatnalak meg, ha ilyen lenne a fogadtatas... Szerintem eloszor legyél kedvesebb mindenkuvel es utana jogosan elvarhatod hogy radnezzenek...
2015. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!