Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek lenéznek, átnéznek rajtam? Lehet azért mert kissé autista vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy bunkó ember, még is ebben a helyzetben vagyok. Párkapcsolataim sem sikerül fiúkkal tartósabb kapcsolatot kialakítanom. De egyáltalán nem érdeklem az embereket. Ha valakitől kérek valamit, vagy kérdezek valamit általában valami felszínes választ kapok. Sokszor látom hogy az emberek hülyének néznek, illetve kinevetnek a hátam mögött vagy előttem.
2015. nov. 11. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom. Ha beszélgetni lennek medved nyugodtan írj. Én biztosíthatlak hogy nem nevetlek ki és nem vagyok felszínes sem
2015. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kideríteni, hogy pontosan miket teszel akkor, amikor hülyének néznek, vagy nevetnek rajtad? Milyen cselekvésekkel váltod ki? Ha ezeket felismernéd és tudatosan kerülnéd lehet jobb lenne.
2015. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi különöset nem csinálok akkor. Megkérdezem tök normálisan egy tanfolyamon hogy tudnak-e nekem segíteni valamiben aztán az a válasz jön hogy most mennek ki szünetre, de ezt gúnyosan, röhögve mondják.
2015. nov. 11. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ember nincs tisztában ezzel a betegséggel, ezért van ez sajnos hogy így bánnak veled. Sajnálom mert nem te tehetsz róla.
2015. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze nem súlyos eset vagyok, aspergeres vagyok, de nem tudom miért de a normális emberek közt betegnek érzem magam, de a súlyosabb autistákhoz képest meg normálisnak érzem magam.
2015. nov. 11. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos van valami a kisugárzásodban, de ezt már nem lehet eldönteni így szövegesen. Interneten próbáltál már kapcsolatokat építeni?
2015. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy diagnosztizálták?
2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogyatékos agymosottságuk miatt. Semmi köze se betegségedhez, se hozzád.
2015. nov. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Persze nem súlyos eset vagyok, aspergeres vagyok, "


Én is az vagyok és hasonló gondokkal küzdök mint Te.

Az emberek általában hajlamosak hülyének nézni bennünket, mert a gesztusnyelvünk, a kommunikációnk nem perfekt.

Ezt így kell elfogadni és csiszolni a készségeket. Nem tehetsz mást.

2016. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!