Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem nézem le azokat, akik nem szeretnek bulizni, de ők meg lenéznek engem?

Figyelt kérdés

Én szeretek bulizni. Most nyáron havi 1x voltam szórakozóhelyen, év közben csak 1x szoktam max 2x.

20/L vagyok.

Nem fekszem le senkivel a buliban, csak táncolok, iszom, ismerkedek.

Szeretem az ottani zenét és imádok táncolni.

ÉN elfogadom, hogy valaki nem csípi a bulikat, de engem miért kell lenézni??

Tisztelet a kivételnek.


2015. aug. 9. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szard le


Ha az ember elégedetlen az életével, valamivel ki kell tűnnie, ők meg ettől érzik magukat különbnek.

Meg kell hagyni nekik ezt a kis örömöt

2015. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert 20 évesen iszonyat ciki leönteni a pénzt a garaton. Majd pár év múlva rájössz. Ez nem lenézés kérdése amúgy, inkább egy lesajnáló buksiveregetéshez hasonlítanám.
2015. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert nyilván csak piára költöm az összes pénzemet :'D

Előbb ismerj meg utána mondj ilyet.

2015. aug. 9. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyáltalán nem számít soknak:D

Bár én nem szeretek bulizni, nem nézem le azokat, akik járnak:D Aki meg ezért lenéz, az ne érdekeljen:)

18/L

2015. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy így van?
2015. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim mondják hogy gáz szórakozóhelyre járni, meg gyakorin is olvasgatok
2015. aug. 9. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ismerőseid, meg a gyakori jámbor népe is csak a tipikus, 3 naponta IHB bulit rendező hülyegyerekekről vélekedik így. Mondjuk az más kérdés, hogy a szórakozóhelyeken jó sok van belőlük, és így könnyű általánosítani.

Engem a hideg kiver a buliktól, de nincs rossz véleményem arról, aki kulturáltan képes szórakozni. Amit meg leírtál az meg pláne nem gond.

2015. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

meg ha minden heten eljarnal, megertenem, de evkozben 1-2, meg nyaron a havi 1 egyaltalan nem sok. en ismertem olyan embert, aki ugyanemiatt szolt le engem, es kesobb vallotta csak be, hogy igazabol csak feltekeny volt, mert o soha nem volt eleg ugymond meresz ahhoz, h ilyen helyekre jarjon, pedig szeretett volna...hasonlora tudnek tippelni, mert amugy meg egyaltalan nem ertem oket.

20/f

2015. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!