Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utcán egy síró lányhoz,...

Az utcán egy síró lányhoz, vagy egy síró fiúhoz mennek oda nagyobb eséllyel? Miért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában a lányokhoz. De én pl.egy síró fiút is hehetetlenül megtudnék sajnálni (talán jobban is,mint egy lányt),biztos odamennék segíteni/beszélgetni hozzá. :) 15/L
2015. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyikhez sem.


Elég magamnak való vagyok, nem szeretnek velem kontaktusba kerülni az emberek, és én sem velük. Úgy lennék hogy megvan a maga baja, nem hogy még én és zargassam.

2015. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


jöhetnek még válaszok / vélemények bőven :)

2015. nov. 13. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Életkortól is függ. Egy ovishoz vagy annál kisebb gyerekhez a nemétől függetlenül odamennék. Még egy kisiskolást is megkérdeznék, hogy mi baja. De egy kamaszt már nem hoznék zavarba, ebben a korban már tudnak segítséget kérni, nem sírással hívják fel magukra a figyelmet.
2015. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.-nak: és ha például egy síró fiú vagy egy síró lány ül egy padon csak úgy, és sír?
2015. nov. 13. 20:05
 6/10 A kérdező kommentje:
mellékesen: azért tettem ki ezt a kérdést mert pont ebbe botlottam. 15f vagyok és ma eléggé sz*r napom volt.. bocs a kifejezésért.. és leültem kicsit az egyik közelebb lévő padra és elkezdtem sírni mert már nem bírtam magamban tartani. egyetlen ember sem jött oda megkérdezni hogy mi bajom van vagy akármi. amikor megállítottam az egyiket mert kérdezni akartam tőle valamit, elküldött.. két órával később ahogy sétáltam és kitisztítottam a fejemet egy lány ült 2-3 sarokkal arrébb a kút peremén és sírt. hozzá minimum öten mentek oda 10 percenként.. azért kérdeztem mert lehet hogy csak a külsőm miatt volt ez például vagy a nemem miatt vagy nem tudom.. am.. jöhet még válasz szerintem.
2015. nov. 13. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyikhez sem mennék oda. Elég valószínű, hogy máshol nem tud egyedül lenni, azért sír az utcán, nem azért, hogy idegenek zargassák.
2015. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok inkább a fiúkhoz a fiúk meg a lányokhoz mennének oda.

Én is a lányokhoz mennék oda szívesebben ,nem a fiúhoz.

20/f

2015. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minden síró emberhez odamegyek. De a fiúhoz talán szívesebben, mert az elég különleges.
2015. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az miért különleges?
2015. nov. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!