Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tölthetném az éjszakát?

Hol tölthetném az éjszakát?

Figyelt kérdés

Eljöttem otthonról, mert anyám utál :/ Hosszú történet, de mindegy, ennyi a lényeg.

Budapesten tudtok olyan helyet ami nyitva van éjjel, és nem valami kis szutyok kocsma? Esetleg valami gyorsétterem? Nagyon lassú a mobilnetem és nem nagyon tudok keresni

Vannak a közelben barátaim, sőt a barátnőm sem lakik messze, de nem akarok ilyen későn beállítani senkihez.


2015. nov. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pályaudvarok?
2015. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Otthon... nem értem miért jó az neked ha a rendőrség visz majd haza, mert az lesz, anyáddal inkább beszélgetned kéne, nem elfutni.
2015. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj be akkor egy netkávézóba, ott van villámgyors net.
2015. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak 1 éjszakára bünteted anyukádat? Mert aki elmegy otthonról, akkor az általában hosszabb távra szól. A Nyugati téri McDonald's-ban el lehet tengődni, ott wc is van, nem hinném, hogy rádszólnának, ha elüldögélsz egy kóla mellett. Egyébként anyukád biztos, hogy nem utál, nem tudom, mi lehetett a baj, nyilván ő is hibás, de megéri éjszakáznod Pesten és veszélybe sodornod magad? Ha meg szállást szeretnél több napra, igen mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Ne csatangolj egyedül, mert tele van a város részeg meg kábítós emberekkel, simán beléd kötnek ha egyedül vagy. Gondolom nem hiányzik.
2015. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd nem családdal lakik, akkor inkább menj el hozzá, nehezen tudom elképzelni, hogy megharagudna. Barátokkal ugyanez, ha van albis, akkor nem hinném, hogy komolyabban zavarnád, legalábbis egy telefont megér a dolog.


Ha persze ez egy ilyen hirtelen felindultságból származó egyéjszakás "én vagyok a jani gyorsan lelépek egy kicsit míg kitisztul a fejem" szitu, akkor valóban inkább ne zavard őket.

2015. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kocsmában szoktam tölteni azokat az éjszakákat amiknél nem lehet hazamenni.
2015. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!