Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haverommal két csajjal találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal két csajjal találkozunk, már előre félek mi lesz ha belénk kötnek. Mit tehetnék? 15/f

Figyelt kérdés

Szóval néhány nap múlva haverommal találkozni fogunk két csajjal. Én csak azért megyek mert a csajnak megy a barátnője is és le kell foglalnom amíg a haverom a másik csajjal foglalkozik. (remélem értitek :D)

De már előre félek mi lesz ha belénk kötnek, (például cigányok) mert harci tapasztalatom nulla, és semmi önvédelmi fegyverem nincs. Haverom legalább verekedni tud, de ha belénk köt egy nagyobb csoport akkor ott már az sem segít. Ha lenne önvédelmi fegyverem az sem segítene mert használni nem nagyon tudnám mert eddig még nem kellett. Segítsetek :S


2011. aug. 2. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyu én több éve mászkálok heti 2-3 szor éjszaka a munkám miatt és szerencsére egyszer sem kötöttek belém.

Ha nagyon parázol akkor menjetek a nagykörúton vagy forgalmasabb helyen. Mert a nagykörúton pl, hajnali kettőkor is olyan forgalom van mint reggel.

De ha nem budapesti vagy akkor is valami forgalmasabb hely legyen, ha park vagy valami, mindig közel legyenek a főutak vagy terek stb stb. Jobb ötletem nincs.

2011. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké köszi ez egy hasznos ötlet
2011. aug. 2. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne menjetek olyan helyre, ahol veszélyesnek érzitek a helyzetet. Ismerős környék, még ha csak látásból is ismert emberek jelenléte még neked is önbizalmat adhat a csajjal kapcsolatban!
2011. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nemtom én a harc gondolatától becsavarodok és nevetni van kedvem van még 2 ilyen harcias haverom ha mi hárman mennénk szerintem nem lenne ilyennel gond :D nyugi a cigányok közül akinek van harci tapasztalata és tud is verekedni az nem köt bele senkibe, aki meg beleköt bárkibe is szétlehet kapni másodpercek alatt
2011. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kevés beszari fiút ismerek de az nem imponálna egyik lánynak se hogy "Gyere fussunk el"
2011. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy haverod tud verekedni,de ha gyorsan futsz,akkor az nagy előny.:D

Na jó,viccet félretéve,nem kell hősködni..Azért sosem árt,ha van nálad egy vascső,vagy bézbózütő.Bár a bézbózütő annyiból nem szerencsés,hogyha kiszúrják a sünök,..nem hagyják szótlanul.Vascső lehet nálad,vagy betonvas-ezek hatékony tárgyak,térdre kell céloznod.Nem kell hozzá különösebb fizikum,elég egy határozottabb suhintás..Olyankor van gond,ha többen vannak..Mindig azt üsd meg először,amelyik belédköt,aztán szépen sorba a harcikedvtől függően..:))

2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem töbször támadtak meg már 5 ével idősebbek is egyedül ketten csoportban de szerencsére mindből nyertesen jöttem ki.MA már ugy vagyok vele hogy szarok rá ha megtámadnak vagy ugy emgvernek hogy sememit nem érzek avgy ugy hogy meghalok és előző szitu detto vagy én őket.. nem kell nagy harci tudás ott a kezed hátrahuzod majd erősen előre tolod.. de inkább büsszkeséggel verjenek ahlálra minthogy lányal fussak el mások elő tui aztcsinálnám hogy rájuk ugranék még csaj elfut :D Am általában a cigányoknak csak a pofája nagy semmi más ha visszaszolsz nekik hozzád nem mernek érni utána ...
2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért elég hülyén venné ki magát ott lenne egy méteres vascső a nadrágzsebedbe :D, vegyél viperát, kicsi, könnyen elrakható. Azzal egyszer vered szájba utána már nem fog belekötni többet senkibe :).

Amúgy szép időket élünk, már utcára se lehet menni lassan a cigányok miatt.

2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább elfutnék( persze a csajokkal együtt, és az lenne a fontosabb hogy ők biztonságban legyenek), mint hogy szétveressem magam...
2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most honnan szerezzek egy viperát... -.-'

Ha a cigány beszól és visszaszólsz neki akkor odajön és azt mondja: Mi van kis gyökér, nagy az arcod? És abból már simán lehet verekedés, vagy inkább verés (aki nem értené, ő engem) De akkor is megpróbálnám megvédeni magam ököllel de akkor van szívás ha előkap a zsebéből egy kést és......

2011. aug. 2. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!