Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek aludni, mit csinálhatnék...

Félek aludni, mit csinálhatnék ezzel?

Figyelt kérdés
Minden este ahogy most is rettegek az éjszakától, az alvástól hogy vajon miféle hülyeségeket, milyen ijesztő dolgokat fogok megint álmodni, mi történik majd félálmomban, milyen dolgokra fogok megint felriadni. Ezenkívül erős a gyanúm, hogy néha alva járok, ami azért elég ijesztő dolog. Egyre jobban félek az alvástól, olykor az egész napi hangulatomat ez befolyásolja rossz irányba, úgy érzem meg akarok halni és nem akarok ezzel a félelemmel együtt élni. Meg alvajáró se akarok lenni ha netán az lennék tényleg
2015. nov. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik alvásklinika, beszélj róla a háziorvosodnak, kérj beutalót!
2015. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok.Elég sok durva dolgot tapasztaltam már éjszakáim során.Egyedül vagyok éjjel, akkor nagyon para! Most 3 napig egyedül kell aludnom, előre félek.A mi lakásunkban amúgy is tuti nem stimmel valami....Én nem vagyok alvajáró, de alvásparalizisek, testen kívüli élmények vannak néha, meg időnként elég bizarr álmaim.
2015. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg irányítani az álmaidat. Jó móka! Itt sokan foglalkoznak a témával, keress rá az ezotéria kategóriában.
2015. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy TV mellett alszom, meg kislámpánál, de mivel zavarnak úgy csinálom,hogy van rajtam szemtakaró meg füldugó.Igen, ez így hülyén hangzik..

De megnyugtat a tudat, hogy bár nem látom, világos van körülöttem és nem vagyok csendben.

2015. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondold át,szedd össze, milyen problémáid vannak az életben,és azokra találj megoldást,akkor az álmaid is nyugodtabbak lesznek.
2015. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!