Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alcohollal kapcsolatban ti...

Az alcohollal kapcsolatban ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1. Ti mikor ittatok először? (mármint nem ugy hogy ittál egy korty sört hanem igazábol)

2. És mit? :D

3. Nektek mikor engedték meg hogy igyatok pl egy pohár bort vagy pezsgőt?

4. 14 éves vagyok és szoktunk menni szüleimmel ilyen baráti társaságú szilveszteri buliba:D hogy azért mostmár én is szeretnek ebbe abba belekóstolni.



2015. nov. 16. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. 14-15 évesen kb

2. Tablettásbort

3. Nem volt ilyen hogy "megengedték". 16 évesen már kocsmáztunk.

2015. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

14 évesen, egy doboz sört. Aztán következő hétvégén mégegyet, meg mégegyet... :) Egy pohár bort/pezsgőt már korábban is engedtek, többet nyilván nem. Bár akkor már rendszeresen söröztünk, 14 évesen szilveszterkor én is egyik legjobb haveroméknál voltam, és mivel a szülei is ott voltak, csak alkoholmentes söröket ittunk. Én azt mondom, ráérsz még, ott az egész gimi, lesz lehetőség bőven... :D


(21/F)

2015. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Még nem ittam, nem vonz az alkohol.

2. Semmit :-)

3. Én kb. 14-15 lehettem, mikor apa egy újévi buliban mondta, hogy ha akarom, megkóstolhatom a pezsgőt. De nem akartam.

4. Nem tudom, milyenek a szüleid, de egy fél pohárral én már megengedném, leginkább hogy csökkenjen a kíváncsiságod. Ha ennyire kíváncsi vagy, inkább akkor próbáld ki, ha ott vagyok, ne egyedül vagy az osztálytársaiddal, akik hírből se ismerik a mértéket.

2015. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
12-13 éves korom óta, gyengébb likőröket, akkor is Szüleim kínálták. Soha sem volt megtiltva igazán, csak hogy tudjak a világomról. Igaz, azóta volt amikor elvetettem a sulykot, de itthon volt és egyszer van egy évben születésnap.
2015. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkoholnak írják, ne urizálj. :)


1. Ti mikor ittatok először? (mármint nem ugy hogy ittál egy korty sört hanem igazábol)


Bort, borfesztiválon.


2. És mit? :D


Mondom: bort. :D


3. Nektek mikor engedték meg hogy igyatok pl egy pohár bort vagy pezsgőt?


Nem kértem engedélyt, de nem is ittam kb. 18-20 éves koromig semmi szeszes italt. A jó bort szeretem, de nagyon ritkán iszom. Egyszerűen nem vonz a pia, ilyen vagyok.


4. 14 éves vagyok és szoktunk menni szüleimmel ilyen baráti társaságú szilveszteri buliba:D hogy azért mostmár én is szeretnek ebbe abba belekóstolni.


14 évesen még szülői felügyelet alatt állsz. Vedelhetsz, ha akarsz, de tudd, hogy a fejlődőd szervezetnek nem tesz jót a sok pia. Belekóstolni lehet, az nem árt. Inni csak mértékkel!

2015. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"14 éves vagyok és szoktunk menni szüleimmel ilyen baráti társaságú szilveszteri buliba:D hogy azért mostmár én is szeretnek ebbe abba belekóstolni."

Ne kóstolj bele!!!

Átkozom a percet, amikor először alkoholt ittam!

2015. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13-14 évesen

vodkanarancsot,pezsgőt,sört :D

nem engedték meg elfogadták hogy vedelek..:D

2015. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Hetedik osztályos voltam, 13 éves voltam, mikor először berúgtam, azelőtt csak kortyolgattam.

2. Sör, bor, pálinka azaz mindet amivel kínáltak.

3. Már olyan 12-13 éves koromtól megengedte édesapám, de édesanyám társaságban mai napig is korlátoz.

2015. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mielőtt valaki nekem támadna, nem szégyellem és nem lettem alkoholista, bár még lehetek (:D). Viszont jóval visszafogottabban iszom mára.
2015. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. kiskoromban, rendes mennyiséget csak 16 évesen

2. vodkát

3. szüleim tudták, hogy normális vagyok így ez nem volt téma

4. ne rúgj be, a 14 évesek részegen nagyon idegesítőek, de még a 16 évesek is igazából.

2015. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!