Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képesek felrobbantani...

Hogy képesek felrobbantani magukat az öngyilkos merénylők?

Figyelt kérdés

Főleg ha tudatosan csináljak! A szeptember 11-esnél is olyat olvastam,hogy kiválasztottak voltak, agy legalább is egy. Hogy tudjaezt tudatosan megtenni,hogy felkel és tudja,hogy pár óra múlva,meghal?! Soha nem fog vissza térni oda ahonnan jött és ezt tudja.

Felszáll a repülőre és tudatosan belevezeti a toronyba ée az utolsó menthető percben sem rántja el a gèpet.

A párizsi dolognal is ugyan ez.. Felrobbantja magát 30 évesen ésnincs tovább.

Olvastam valamit,hogy a jobb életért teszik..akkor hamarabb is megtehetik, nem kellene x évet várni.

Durva dolgok.


2015. nov. 17. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez náluk megtiszteltetés, mert ALLAH L' AKBAR hoz kerülnek ha meghaltak, főleg így. És kényelmes helyük lesz. Ezt elhiszik. Ez tiszteltetés, sorban állnak a jelentkezők a robbantásra de csak páruknak adódik meg az a tiszteltetés.
2015. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Vallásért, mi másért...

Mintha a keresztények nem öltek volna meg egy rakás embert.

2015. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ők leragadtak azon a szinten, amelyen a középkori keresztény Európa volt annak idején (csak nálunk volt felvilágosodás, náluk viszont nem). Ők nem ezen a világon akarnak boldogok lenni, és abban a tudatban robbantják fel magukat, hogy ők maguk majd Allahhoz kerülnek (ahogy azt előttem is elírták).
2015. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
3: Mintha a mai eu emberek nem 90% a keresztény vallásos fanatikus istenhívő lenne.
2015. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vallásukban úgy van hogy aki hitetlen azt meg kell ölni. Ugyanis ha hithű által hal meg akkor a paradicsomba kerül a túlvilágon az áldozatért, az áldozó pedig jutalmat kap. Más szóval a vallásuk szerint ők neked is jót cselekednek hogy lelőnek/felrobbantanak téged, ezzel megmentve téged a pokoltól és saját maguknak is extra elismerést szereznek a túlvilágon.

Ijesztő nem?

2015. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok istenhívő fanatista, de ha mondjuk világbéke lenne azzal, hogy én felrobbantom magam, akkor gondolkodás nélkül megtenném.
2015. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy hallottam, hogy ugy mukodik, hogy pl. a derekukra helyezik a bombakat, amit mar eleve nem tudnak levenni magukrol. A "feletteseik" tavolrol figyelik oket "munka" kozben. Ha a terrorista nem kepes felrobbantani magat, akkor vagy a "fonokei" megnyomnak egy gombot, amivel fel tudjak robbantani, vagy ugyanarra a sorsra jut, mint amire az aldozataik.
2015. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:

Nem. Az alap tiltja az élet kiontását! Amik erre hivatkoznak,azok későbbi próféták tanai.


És ezek agymosottak. Évekig erre készülnek,hogy bármikor kiválaszthatják őket.

2015. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezt úgy kell elképzelni, hogy ezek ki akarnak nyírni mndenkit,hogy meg" jutalmazzák"? Mi meg úgy latjuk,hogy gyilkosok meg bűnözők?

Mi az,hogy erre a kiválasztásra várnak? Oda mennek hozzájuk,hogy te " nyertél" véged van? Ha nem tudja magát megölni ,akkor nem kapja meg az amit állítölag kapna és akkor az nekik kb olyan,mint,hogy ők lelőtték a franciákat meg másokat és sajnáljuk őket? Nekik ez a hit olyan,mint öreglányoknál,hogy hisznek istenben és a templomban ûlnek mindig?

2015. nov. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!