Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok körében miért...

Az öngyilkosok körében miért népszerű az akasztás?

Figyelt kérdés
Miért jó fuldokolni? Nem egyszerűbb kiugrani az emeletről?

2015. okt. 17. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt túlélheted, de az akasztás viszonylag végzetes, mert nem tudsz visszakozni, persze ha megfelelően végzed. :D Gondolom én. Meg elég egyszerű is csak egy kötél kell hozzá vagy még az sem + valami amivel lekötöd a kezedet. :D Az meg mindig van otthon vagy ahol tervezed pl öv.
2015. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Népszerű, de nagyapám pl. 2x b-szta el.


Amúgy szerintem bevenni egy levél erős gyógyszert és ráinni húzóra egy üveg piát még könnyebb. Főleg, ha egyedül élsz.

2015. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Inkább miért népszerű az öngyilkosság..
2015. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

mert látványos.


egyébként az igazi akasztásban nem fuldoklasz, hiszen ott előtte zuhansz, majd a kötél ránt egyet a nyakadon eltörve a csigolyád és meghalsz, gyors halál....

ha csak elkezdesz lógni és fuldoklani na az nem gyors...

2015. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem már be két marék altatót,ittam rá egy fél liter vodkát és itt vagyok.Aludtam 3 napig.
2015. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy legközelebb csak 3 napig fogsz aludni.
2015. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

az a vélekedés róla, hogy gyors, egyszerű, biztos és kevésbé erőszakos, "tiszta" módszer (vagyis egy viszonylag ép holttestet hagysz magad után, ami egy ugrásnál nyilván nem igaz, egy esetleges túlélés következményeiről nem is beszélve)

[link]

(én is inkább akasztanám magam, mint ugranék, ha más lehetőség nem lenne. ízlések és pofonok)

2015. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt elég nehéz elképzelni, hogy valaki a 10.emeletről kiugorva életben marad! Hacsak nem fára esik, vagy valami puhára. Dehát ha van esze, csak megnézi előtte, hogy hova ugrik!
2015. okt. 17. 15:48
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
nem mindenki szeret az öngyilkosságából turistalátványosságot csinálni, de te ugorhatsz, ha ahhoz van kedved.
2015. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akar a franc öngygilkos lenni!
2015. okt. 17. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!