Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne szerintetek 22...

Érdemes lenne szerintetek 22 évesen még elkezdenem az egyetemet, vagy már egy kicsit túlkoros lennék az elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
jobb keson mint soha.
2015. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éni is most fogom kezdeni, 22 éves vagyok.
2015. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sose késő, nekem volt ötvenes csoporttársam is.
2015. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy túlkoris.Én 24 vagyok és jövőre szeretnék kezdeni.Nem szabad ilyeneknél leragadni hogy túlkoros lennél...Oviba járni 22 évesen na az lenne gáz.
2015. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak halyra:)


Ismerek olyat aki 23 evesen kezdte el, nem banta meg, mara nagyon jol keress.


Mindent bele:D

2015. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

A volt párom kétdiplomás mérnökként kezdte el az orvosit 27 évesen, és semmi baja nem származott belőle.

A 22 éves abszolút nem késő, rengeteg olyan van, aki akkor kezdi el, mert addig dolgozott, vagy főiskolát csinált, OKJ-t stb. Ha tanulni szeretnél, a korod ne tántorítson el.

2015. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá időd, pénzed, energiád, akkor mindenképpen érdemes. És nem véletlenül lehet bármennyi idősen elkezdeni egyetemre járni (nincs semmilyen korhatárhoz kötve), ezt, hogy "túlkoros", nem is tudom értelmezni. Sokkal idősebb emberek is el szoktak kezdeni egyetemet, nincs ebben semmi. Magadnak tanulj, ha úgy érzed, hogy erre szükséged van, akkor tedd ezt, és ne az befolyásoljon, hogy mások szerint mi a túlkoros, a társadalom mit vár el stb. Ha úgy érzed, hogy tanulnod kell, tanulj.
2015. nov. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!