Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatine Monohydrate szedéséne...

Creatine Monohydrate szedésének elkezdéséhez tudnátok adni pár tippet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig tömegnövelőt, és fehérjeporokat szedtem, és most szeretném elkezdeni a kreatin szedését, feltöltési szakaszként jó, ha az első egy héten napi négy adagot tehát 4x5grammot szedek be naponta, majd az első hét után napi két adagra lemegyek? (ezt írták egy oldalon) 3 Hónap szedés után hagyjam abba? Lehetőleg segítő jellegű válaszokat szeretnék.

2015. aug. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a feltöltés nélküli használatra szavazok mindig.
2015. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért?

Köszi a választ.

2015. aug. 10. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy feltoltesz vagy sem az annyit befolyasol hogy milyen gyorsan toltodsz be. Ha napi 5 g megy akkor pr héten belul akkor is betoltodsz.

Es feltoltes utan napi 3-5 g menjen nem kell 10 g. Ja es szunet se kell mehet egész évben. Lehet hogy te kemény vagy és te brutál eredményeket akarsz es ezert megy 10 g de hidd el csak a tápkiegbolt bevétele fog jobban fejlodni.

2015. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megfogadom!
2015. aug. 10. 23:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez független hogy biotech vagy skitec termék? Én biotechesrol beszelek.
2015. aug. 11. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!