Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a hanggal...

Szerintetek ezzel a hanggal érdemes tovább tanulnom egyetemen? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Apróság korom óta énekelek.

Ez nagyrészt anyukámnak köszönhető,mert ő állandóan énekelt nekem,vagy verset mondott,és igy ebben nőttem fel..:)

2 évesen a városházán szavaltam a " Falu végén kúrta kocsmát",és utána ahogy nőttem anyuék mindig vittek vers mondó versenyekre.

Ez kb 10-11 éves koromig tartott.

Utána énekversenyekre kezdtem járni és zene iskolába 3 évet ahol zongorázam és szolfézst tanultam, de ez valahogy az évek alatt megszakadt és már jó ideje nem zongoráztam és nem voltam semmilyen versenyen.

Viszont nekem ez a hobbim,ezt szeretem csinálni,úgy érzem ehhez van tehetségem.

Idén érettségizem és gondolkodom minek tanuljak tovább és egyszerűen semmi ötletem nem volt.

Illetve a tanitóval szemezgettem, és akkor úgy hogy ott "szakosodnék" zene irányába, de ezt sem érzem az igazinak valamiért..

Szerintetek hova lenne érdemes jelentkeznem ahol tudnám tovább vinni azt a vonalat amit anyuék elkezdtek nekem régen felépteni?

köszi! :)


19/L


2015. nov. 21. 13:56
 1/6 A kérdező kommentje:
A zene minősége az nem a legjobb tisztában vagyok vele, de ezt a dalt körülbelül 5 perce énekeltem fel és nem nyúltam hozzá semmilyen formában:)
2015. nov. 21. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik *_* Ezerszer jobb hangod van, mint sok magyar "énekesnek".
2015. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó hangod van, nem mondanám azt, hogy különleges, bár nem vagyok zenei szakértő. Én azt tanácsolom neked, hogy legyen egy B terved a zenei pálya mellett, főként azért, mert országunk futószalagon gyártja a 15 perc hírnévre érdemes fiatal, viszonylag tehetséges énekesnőket. Ha nincsenek kapcsolataid, nem tudsz érvényesülni. Azt írtad, hogy 3 éven keresztül tanultál zongorázni és szolfézst is. Ez kevés a zeneművészeti egyetemhez véleményem szerint. Ha van olyan tantárgy, amit szeretsz, és van hozzá affinitásod, én inkább azzal próbálnék érvényesülni, a zene maradna hobbinak.
2015. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól énekelsz, tetszik a hangod, ezt mindenképp érdemes lenne kamatoztatni.


A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen rengeteg lehetőség van zenével kapcsolatos továbbtanulásra, ezekből kedvedre válogathatsz.


Itt vannak a 2015. őszi ponthatárok(gondolom legközelebb is hasonlóra lehet számítani): [link]

2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azta, én valami átlagos vacakra számítottam, de tök jó :) Képezned kéne magad ezen téren.
2015. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a hangod, olyan, mint a csiszolatlan gyémánt, csiszolgatni kéne még.
2015. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!