Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik OKJ-s...

Szerintetek melyik OKJ-s képzést lenne érdemes elvégezni? Link a leírásban!

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 25. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Meglepődsz ha azt mondom hogy olyat kérdeztél amit lehetetlen megválaszolni??


1. Mi érdekel? Legalább úgy kb.

2. Fiú vagy-e, vagy lány? Csak mert ha fiú akkor nem hiszem hogy lenne értelme pl óvodai dajkának menni, lány ként meg én kizárnám a Földmunka-, rakodó- és szállítógép kezelőit.

3. El is szeretnél helyezkedni a tanult szakmában vagy nem vettek fel fősulira és az okj pluszpont miatt kell, mert pl. se a bolti eladóra, se a műkörömépítőre nem adnak pontot.

4. Tudsz pénzt beleölni vagy nem? Mert a fodrász és a műkörmös is tipikusan az a képzés amihez nagyon sok pénz kell, ugyanis magadnak kell az eszközöket megvenni és az elhelyezkedés is úgy megy hogy jó sok pénzt bele ölsz majd pár hónap múlva örülsz ha nullán vagy és már nem mínuszba.

5., Mire van felétek kereslet? Ezt álláshirdető portálokon nagyjából kilehet szűrni. Itt ahol én lakom a bolti eladóval pont kitörölhetem mert minden második embernek az a szakmája. Kb 10 munkahelyre vagyunk 100-an.


Na hát ezeket mérlegeld, és akkor talán magadnak is megtudod válaszolni a kérdést.

2015. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] ez nagyon jó szakma Budán szembe az elművel az alvállalkozónál kvrva jól lehet keresni! Lányoknak is ajánlom!
2016. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!