Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten egyedül elboldogulnék?

Budapesten egyedül elboldogulnék?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék felköltözni Pestre munka miatt mert itt vidéken nem sok a lehetőség.

Csak félek kicsit még sosem voltam ilyen messze az otthonomtól. Egyedül lakni vagy lakótársakkal nehéz lesz.

A másik az, hogy nem tudom mi hol van Pesten vagy,hogy melyik metróra/villamosra/buszra szálljak, hogy ide meg oda eljussak.

Ha megkérdezek valakit segítenek?

Tudom ez butaság de félek ettől.

Meg attól is, hogy a pénzt nem tudom beosztani elköltöm hülyeségekre stb.

Szeretnék végre a saját lábamra állni.


24/L


2015. nov. 21. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Alkalmazkodni kell a lakótársakhoz és nincs gond. Amúgy szerintem teljesen egyedül lakni nehezebb.

2. Mindig bent lesz a táskádban a térkép. Legalábbis az elején. Meg hát indulás előtt megnézed, hogy hol kell átszállni.

3. Első hónapban CSAK a szükségesre költesz és meglátod, hogy mire elég a pénzed. A következő hónapban már tudod mire számíts.

2015. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan elboldogulsz! Sajnos kevés manapság már a térkép. Legyen olyan kütyüd amin netezni tudsz. BKK utvonaltervezövel pontosan meg tudod nézni, hogy milyen jármüvet kell használnod. Segitökész emberekre ne számits. Jellemzöbb az olyan mint #1 és ez még nem is a legrosszabb fajta. Az nem árt ha ismerösöket, ismeretségeket keresel. Biztosan van ismerösöd aki Bp-en él. Csak azt a pénzt tudod elkölteni amid van. Ha nem lesz munkád pénzed sem lesz.
2015. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok már ezt a munkát anélkül is elhet oénzt keresni
2015. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem igaz, hogy nincs segítőkész ember! Ha valakit leszólítasz ilyen indokkal nem fog ignorálni az esetek 95%ában. Az más kérdés, hogy lehet ő se tudja hol van az adott hely. Nem mindenki bunkó Budapesten! Hülyeségeket meg vidéken is tudsz venni:) Ha figyelsz erre és mindig tudod hol tartasz, félreraksz és vezeted valami kis könyvben a kiadásokat, esetleg limitálod magadnak fejben nem lehet gond:)
2015. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, cserélhetnénk. nem ajánlom pestet, mocskos C fertőzött és bunkó P mindenki. tiszt. kivétel.!
2015. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fertő egy hely de felnőtt ember nem kéne eltévedjen,mégha valami távoli tanyáról is jössz.pénzdolgába pedig annyít költhetsz amennyid van,többet nem tudsz,az emberek vadak ,agresszivek főleg egy vidéki csendélet után,szóval,ha nyugira vágysz az itt nincs de viszont mehetsz mint a mérgezett egér és olyan vadul ,lehet bejőn neked ,mint újdonság.de figyelni kell,mert egyfolytába mindenki mindenhol át akar verni,itt nincs becsület,ha nem pillogsz elég sürün a szemedet is kilopják.
2015. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oh Dzsiz!


En (nö) 19 evesen disszidaltam a szocializmusbol a kapitalizmusba!

Egyedül !!!! Meg böröndöt sem vittem, hogy ne tünjön, fel, hogy eltüntem

Meg mindig elek, s nem is rosszul.

Azota a vilag minden egyes orszagaban feltalalom magam, engem nem kell kiserni.

2015. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zgyzgy ***** válasza:
Ha már mindenképpen ide akarsz jönni, akkor javasolnám, hogy a budai oldalon keress albérletet. Pest olyan undorító, hogy azt el nem lehet mondani.
2015. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!