Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, hogy egyedül nem táncolo...

Ciki, hogy egyedül nem táncolok a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Megvolt a párom,voltam vele táncpróbán is,de kitalálta,hogy nem velem akar táncolni,hanem valaki mással.Most nekem nicns táncpartnerem.Alsóbbéveset nem hívhatok,az osztályban meg már mindenki foglalt.Így nem tudom,hogy tudok táncolni.Mondjuk nem is akartam.De ez azért elég megalázó,főleg,hogy egy volt haverom táncol helyettem,aki régebben is kicseszett velem.De szerintem így be sem megyek a szalagavatóra.

2015. okt. 20. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Más osztályból nem hívhatsz? Ha nem sikerül partnert szerezned, akkor ne menj el.
2015. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:
55%
Én el se mentem a szalagavatómra, igazán hidegen hagyott az egész, arról nem is beszélve, hogy pénzkidobás. Az én szememben legalábbis.
2015. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megertem.. tavaly nálunk valasztos volt. en maradtam utoljára. csak azért lett párom mert rakenyszeritették. szóval elég megalazo volt. de végül jól sült el a tánc, de nem lett volna semmi, ha nem tancolok. de magára a tuzesre mindenképp menj :)
2015. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Osztályfőnök semmit nem tesz azellen, hogy valakinek nem lesz párja? Én sem mennék el a helyedben.
2015. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát megértelek. Nem ciki, én is kihagytam, egyrészt nem voltam osztály-vagy sulikedvence, másrészt még csak akkor ismerkedtem jelenlegi párommal. Nekem 3 éve volt a valagszaggatóm, mindazonáltal ezzel az emberrel, rövidre zárnék mindenfajta kapcsolatot.....arról nme beszélve, hogy mondd csak meg nyugodtan, nem a te hibádból nem táncolsz.
2015. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szólt a tantestületnek,hogy akkor mi lenne,ha egy alsóbbéves lánnyal táncolnék,elvileg ez nem tetszett a tantestületnek.De az osztálytársam meg lecserélt egy alsóbbéves fiúra.És pont arra a kis féregre.A tánctanár is mondta,hogy mi az,hogy párcsere,meg másik osztályból van.Mindegy,amúgy sem akartam táncolni.
2015. okt. 20. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el a szalagavatódra. Ha nem akartál táncolni, fogd fel szerencsének. Szerintem semmi megalázó nincs a dologban.
2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A tánctanár helyében én tuti mondtam volna, hogy nincs párcsere, mert nem fogom elölről kezdeni a koreográfia megtanítását külön egyetlen embernek, másrészt hova rakok még egy párt félidőben, mikor már megvannak a térformák a fejemben, stb. Esetleg óránként mondjuk ötvenezerért 3-4 óra alatt behozhatja a lemaradást, én pedig hajlandó vagyok újragondolni a formációt, ha nagyon ragaszkodnak a váltáshoz :D


Ez pofátlanság (ha előzmény nélkül történt), és sem a tanári karnak, sem a táncoktatónak nem szebedne hagynia.

2015. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*szabadna
2015. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szard le , meg ezt a gyönyörű osztályt is
2015. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!