Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha találkoz...

Miért van az, hogy ha találkozok egy 40+ nővel és kezet fogunk a bemutatkozásnál, akkor elkezd "játszani" hogy "úh de erős kézfogásom van", és általában megkérdezi, hogy sportolok-e valamit?

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy ez egymástól függetlenül többször is megtörtént már, szinte forgatókönyvszerűen. Valamelyik nap is a munkám miatt egy ilyen érett nővel kellett találkoznom, és azt gondoltam magamban már előre, hogy biztos megjegyzést fog tenni a kézfogásomra, és megkérdezi, hogy sporotlok-e. Erre tessék: szó szerint ez történt :D


Ez annak a jele, hogy tetszem nekik? Mert őszintén, egyik-másik nem lenne ellenemre...


Elsősorban 40+ nőkhöz szól a kérdés :D


25-30 közötti pasi vagyok.



2015. nov. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ésszel kellene kezet fogni és nem úgy, mint egy satu.
2015. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én mindig ügyelek arra, hogy a kézfogás rendes legyen, ne döglött hal. Szóval teljesen normálisan fogok kezet, egyáltalán nem szorítom meg direkt. És a nőkön is ilyenkor látszik, hogy csak játszanak, és vigyorognak közben, tehát nem úgy néznek rám, mint a Bud Spencer filmben, amikor a pszichológus elmormolja magában, hogy "uhh a szemét", hanem elismerően néznek a szemembe, látszik, hogy tetszik nekik. Legalábbis szerintem. Pont ez lenne a kérdés :D
2015. nov. 24. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak flörtölnek veled!
2015. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy te erőlködsz, mert azt akarod sugallni, hogy micsoda erős ember vagy (abból a tévképzeltből kiindulva, hogy akinek erős a kézfogása, az határozott ember stb. pedig ez nem mindig van így).


Az általad fent leírt butuska negyvenes nők megfiatalodni akarnak, azért hajtanak rád, ill. te erős anyahiányban szenvedsz, ezért keresel negyvenes (azaz nálad jóval ideősebb), nőket, ahelyett, hogy a korosztályodból való huszas csajokat hajtanád.


Én a lélekhez értek, és nem negyvenes nő vagyok.

2015. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es voltam: pontosabban nem negyvenes, és nem nő. :)
2015. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi van? Hagyjuk már ezt a kézfogást :D Csak rendesen fogok kezet és kész, ez ennyi, most ezen mit kell túlkomplikálni? Az első válaszoló kezdett el ezen rugózni teljesen feleslegesen, mert a kérdés nem arról szól, hogy ki hogy fog kezet :D


Írtam már, hogy teljesen rendesen fogok kezet, semmi erőlködés nincs benne, csak arra ügyelek, hogy ne legyen lagymatag a kézfogásom, mert azt nem szeretem más embernél. Te meg erre elkezded elemezni a lelkivilágomat? Ha annyira értenél a lélekhez (??), akkor értenéd, hogy mit kérdeztem, nem kezdenél el hülyeségeket beszélni össze-vissza. A kérdésre válaszoljatok már, légyszi.

Egyébként meg honnan veszed, hogy nem hajtom a húszas csajokat? Ez sem derül ki sehol a kérdésemből. Én csak annyit írtam, hogy nem lenne ellenemre egy-két mature sem.

2015. nov. 24. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
A 40 es nők is hajtanak a 30as férfiakra és fordítva..Ezek a megjegyzések soha nem "ártatlanok" ha hagyod magad és beszélgetsz velük ,flörtölsz ,elhívod őket ,simán ágyba tudsz vinni egy ilyen "tisztes családanyát" Milf ugyebár,nem véletlen népszerű kategória.Sok-sok jó tapasztalatot élményt szerezhetsz ezáltal.
2015. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!