Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Abból, ahogy veletek...

Lányok! Abból, ahogy veletek kezet ráz bemutatkozásnál egy fiú, abból mit szűrtök le, illetve tudtok, leszűrtök, kialakul már egy vélemény? Továbbá lányok, milyen nektek egy jó kézfogás a fiú részéről? (erős, gyengéd, hosszú, rövid stb. )

Figyelt kérdés

22/F


Mert elvileg a lányok már a kézfogásból is levonnak dolgokat az adott illetőről, azért kérdezem.



2013. dec. 15. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hohó...nem csak fiúkról, lányokról is leszűrök véleményt. Legyen határozott, nyílt a fellépése, és lehetőleg nézzen a szemembe. Azért ne roppantsa össze a kézfejem, de ne is legyen az a bizonyos "döglött hal" kézfogás. Az a halálom.
2013. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én az ellenkező nemnél a seggre pacsit tenném meg hivatalos üdvözlésnek.
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát jó a ha megmarkolja rendesen.
2013. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Je Veux ***** válasza:
100%

(A kézfogás szerintem kevés..)


Egyébként egy férfi kézfogása mindig legyen határozott, és ne "döglött hal" effektus, ahogy előttem is írták.


Pár hete volt egy összejövetel, ahol megismerkedtem pár férfival. Sokat hallottam már róluk ismerősök révén, de sose találkoztam még velük.


Kezet fogtam a sráccal. Határozott volt a kézfogása, hosszú, ugyanakkor érződött rajta, hogy ez nem valami hivatalos (állásinterjú) kézfogás.. Egyenesen a szemembe nézett, kedves mosollyal, és egyszerűen csak láttam, éreztem, tudtam, hogy tetszem neki. Tehát kellett hozzá az arca is, nem elég csak a kézfogás.


Ugyanígy volt olyan, aki határozott, rövid kézfogással, közömbös hanggal és arckifejezéssel mutatkozott be. Azt gondoltam róla, hogy közömbös majom, akinek megvan a maga baráti társasága és nem igazán nyit mások felé.. Az este folyamán láttam hogyan viselkedik az emberekkel, és helytálló volt az érzésem vele kapcsolatban.

2013. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Je Veux ***** válasza:

Ja és egyébként rengeteg kombináció van erre, mindből mást szűrök le. Legtöbbször jól is érzem a dolgot..


A jó pedig sokféle lehet..attól függ mit szeretnél vele közvetíteni.

2013. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!