Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerlek olvassatok el! Eleg jo...

Kerlek olvassatok el! Eleg jo tudok nemetul (B2-C1) es igazan probaltam joban lenni az osztalytarsaimmal, de nem fogadnak be es folyamatosan szekalnak. Egy baratom sincs, sokat vagyok beteg es teljesen leromlottak a jegyeim. Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

2 eve kulfoldon elek, egy nemet faluban. A szuleim elvaltak, en anyuval es a nevelopapammal lakom, apu es a felesege meg a ket feltesom pedig pesten.Pesten kituno tanulo voltam egy eros suliban de itt teljesen befordultam, antiszoc lettem es elvesztettem minden motivaciomat. legszivesebben hazakoltoznek apahoz de egyreszt nem biztos hogy folvennenek barmilyen jo nemet vagy kettannyelvu suliba a mostani teljesen leromlott jegyeimmel (angol 2-es, nemet 3-mas, matek 3-mas, francia 3-mas, tori 4-es, foldrajz 4-es, fizika 5-os, rajz+enek+tesi+kezimunka szinten 5-os) masreszt meg ugy erzem cserbenhagynam anyat!! O azert is ment ki hogy megtanuljak sok nyelvet meg jobb jovom legyen, de nem szeretnek meg 5 evig a mostani sulimban szenvedni!! sulivaltas azon a kornyeken nem opcio, falun elek. Viszont ha most otthagyom akkor mar nem fogok tobbet vele elni, fel kell hogy nojek... Nem a valaszokra fogom alapozni a donteseimet de ti mit csinalnatok a helyemben? Kerlek valaszoljatok, elegge ketsegbe vagyok esve... elore is koszi

14/l



2015. aug. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy könnyű helyzet és éppen ezért gyk-n nagyon nehéz megválaszolni. Mivel én voltam hasonló helyzetben, mint te és az iskolaváltást választottam, ami be is jött nekem, azt javasolnám neked is, de ebben az esetben vissza kell költöznöd apukádhoz, ha ez egyáltalán lehetséges. A gimit pedig most kellene kezdened ha jól értem, tehát a felvételikről is lecsúsztál. Ezek miatt megfontolandó, hogy inkább tűrj tovább és igyekezz alkalmazkodni a német osztálytársaidhoz.
2015. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és nem tudsz németországban iskolát váltani?
2015. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos mert a legkozelebbi suli eleg messze van a szuleim pedig nem tudnak naponta bevinni :( #1-es most megyek nyolcadikba (evet kellet ismeteljek)
2015. aug. 11. 17:34
 4/4 gömbicica ***** válasza:

mi a helyzet az eltelt idő óta?

3 nyelvet tanulni 14 évesen azért elég megterhelő lehet.

Gyerekkorod volt egyáltalán?

tanuljon az ember persze. De azért én tulzásnak tartom ezt a hajtást :(

2017. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!