Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek ki néhány kozmeti...

Miért néznek ki néhány kozmetikai boltban ha nem vagyok a legutolsó divat szerint felöltözve és tökéletesre sminkelve?

Figyelt kérdés
Budapesti kozmetikai boltok-parfümériák (M A C, Douglass, EL..) ahol az eladók magatartása sok kivánívalót hagy maga után.
2015. nov. 25. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

Üldözési mániád van a külsőd miatt.

Kisebbségi komplexusod van.

Egy eladó pont lekullantja a ruhádat Te látod csak bunkóknak őket.

Téged zavar csak hogy nem az épp trendi ruhákban jársz.

2015. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eladókan egyáltalán nem érdekli, hogy nézel ki. :-)

Nekik az a fontos, hogy mit veszel. Ha nem veszel semmit, csak fújogatod a parfümöket, meg próbálgatod a kozmetikumokat, akkor lehetnek rád dühösek. Elvégre ez nem játszótér.

2015. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha trampli vagy szakadt kinézeted van, gondolhatják, hogy nem vásárolni, hanem lopni mész. Ezekért a cuccokért ha feleannyiért tudod eladni akkor is szép összeget összeszedhetsz, lehet attól tartanak.
2015. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tesóm pont az egyik helyen dolgozik, nagyon aranyosak a lányok ott, és ők sem a legutolsó divat szerint öltözködnek.


Szerintem is kisebbségi komplexus lesz. Velem is volt ilyen régen, mindig azt hittem, hogy rajtam röhögnek, meg hogy nincs "jogom" a Váci utcában sétálni.

2015. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!