Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok véleményt mondani...

Tudnátok véleményt mondani ezekről az ingekről, és mellette adni néhány öltözködési tippet?

Figyelt kérdés

Stílusváltást tervezek, és úgy döntöttem, ideje hordani ezeket az ingeket, amik így az évek folyamán felhalmozódtak otthon. Arra kérnélek titeket, hogy mondjátok meg, hogy melyikeket lehetne mindennaposan hordani, melyikek túl hivatalosak, és melyikek azok, amiket inkább felejtsek el. Ha pedig esetleg egyik se jön be nektek, akkor várom az építő jellegű tanácsokat:)

18/f

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

Ezek rövid ujjúak:

5. [link]

6. [link]



2014. ápr. 20. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármelyiket hordhatod.

Az elegánsabbakat (pl.: csíkos h&m) farmerrel javaslom, a lazábbakat (kockás) akár vászonnadrággal is, így kb. egyszinten lesznek "lezserül elegánsok" az összeállítások.

2014. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Szia! A hosszú ujjúak rendben vannak, a rövid ujjú ingeket felejts el. Nincs kiábrándítóbb a rövid újjú inkgnél.
2014. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs a rövid ujjú ingekkel, nekem jobban is tetszik, mint a hosszú.
2014. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!