Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Calais-ban...

Mi a véleményetek a Calais-ban történt incidensről és a kamionosról aki ráhúzta a volánt a migránsokra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Jól tette, egyetértek nemcsak azzal, hanem mindennel. Az nem probléma ugye, hogy autópályán tilos gyalog keresztbe kasul rohangálni, tilos kamionokat rongálni, akadályozni a haladásban, tilos felmászni rájuk, szóval legalább 5 súlyos törvénytelen dolgot tettek, akkor miről beszélünk?
2015. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Azt hogy a kamion sofőr is csak lejárattal magát!

Semmi joga nibcs arra hogy "menozesbol"valakire rahuzza a kormányt! Remélem ez sem fog annyiban maradni es ennek lesz következménye.

Annyira okosnak tartja magát hogy neg felvette videóra is ráadásul arcat vállalva igy konyen megtalálható !!

Arrol meg nem beszelve hogy annyira figyeli a migránsokat hogy nen jó savba ment bele ez persze nem a migransok problémája hisz a sofőr vezetés közben bámul mint borjú az új kapura es meg videozik, nézhetett volna nagyoot ha annyira elveszi a figyelmet a migransok hogy mondjuk masik kamionban becuppant volna.



Migransokrol annyit hogy ezzel nem terroristák,csupán csak menekültek!! Teroristak nen ilyen módon érkeznek Magyarországra !

Az hogy ilyen a viselkedésük,szerintem sokan igy lennünk hisz ok is a terroristák,haboruk elől menekülnek.

Ilyen hezlyzetbe meg lehetünk mi is vagy a kamiont vezető sofőr is!!

Ok mindent megtesznek azert hogy megnekuljenek a dajat hazájuktól!


A nem normális Magyar mé a kenyelembol tuc tuc zenéből ugat mint a kutya es osztja az észt! Kivi lennénk ha Magyarországon is ilyen élet lenne "mert lesz" akkor majd akik most ellenzik a migransokat mert hogy elmenekulnek ottholrol miert nem maradnak az országukban es harcolnak.....hogy mi mit tennunk ebben a helyzetbe? Vállalva a biztos halált vagy esetleg azt hogy elmenekulunk meg akkor is ha le kur.a anyaznak minket.



Tudom sok mas rasszista ember mas gondol erről mint én. De ez csak az én véleményem! Értékelni lehet zold kék piros kezecskevel,de hozza fuzzni nem hisz leírja a szabály is !

2015. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi lennék te liberális barom előttem ha a te értékedet, a te munkahelyedet, a te biztonságodat, téged akadályozna TÖRVÉNYTELENÜL a munkád során vagy akárhol, megnézném a süket liberál agyrém sajnálkozásodat, kiállásodat.
2015. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Kamionos pártján állok.

Megunta, kibukott, kész.

2015. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Aki az autópálya közepén futkos és kövekkel hajigálja a sofőröket, az meg is érdemli, hogy a sofőrök viszonozzák a kedvességét.. Nem menekültek ezek, hanem agresszív vadak, csupa agresszív férfi volt a felvételen!
2015. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
egyszerű a kamionos de inkább neki adok igazat,ha nem lenne a sok buckalakó az autópályán ez az egész mizéria sem lenne.
2015. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérdésre kérdésekkel felelek:


Mit keresnek az autópályán, tömegesen, forgalommal szemben?

Miért rongálják más tulajdonát (kő, palack dobálás, visszapillantó törgelés, ponyva szétvágás)?

Miért másznak fel mozgó járműre? Egyáltalán milyen jogon nyitják ki a lezárt pótkocsit?

Ha Németország és Franciaország volt a célállomás miért akarnak még mindig tovább menni?

Illetve, hogy egyáltalán háborús övezetből jönnek-e?


Ha ezeket valaki meg tudja válaszolni, az előtt megemelem a kalapom.

Ja és még egy gondolat: Ezek a sofőrök gyanítom nem első alkalommal tapasztalják ezt, hanem hónapokon keresztül. Én már csak a türelmesebb emberek közé tartozom, de nálam is elszakadt volna a cérna.

Szerintem így ki is fejtettem a véleményem.

2015. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

A dolog úgy van előadva, hogy elakarta ütni a migránsokat. Nem, esze ágában sem volt. Teljes mértékben tisztában volt azzal, hogy mivel járna a dolog. És emberek, ez egy kamion volt... Ha ezzel valaki elakar valakit ütni, akkor elüti. És nem ekkora sebességgel megy.


Az emberek elméje pedig ilyen. Akinek gondja van a sofőrrel, próbálja ki, milyen egy ilyen nap: Támadások érik, az élete múlik rajta, senki sem védi meg, a munkájából kirúghatják és hasonlók.

2015. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

"Migransokrol annyit hogy ezzel nem terroristák,csupán csak menekültek!!"

Pont úgy néznek ki, mint akik olyan k..vára menekülnek...aki menekül az nem autópályán fog randalírozni.


"Az hogy ilyen a viselkedésük,szerintem sokan igy lennünk hisz ok is a terroristák,haboruk elől menekülnek."

És ez feljogosítja őket hogy terrorizálják a befogadó ország lakóit?


Én csak azt tartom érdekesnek, hogy akár Magyarország, akár Anglia, akár Franciák...ha a saját állapolgárról van szó, akkor simán közéjük lövik a könnygázt, rájuk küldik a lovas rendőröket, meg mindenkit ott vernek ahol érnek...bezzeg az ilyen jöttmentek meg nyugodt szívvel randalírozhatnak?


"Ilyen hezlyzetbe meg lehetünk mi is vagy a kamiont vezető sofőr is!!"

Igazad van, ha így haladunk, akkor bárki belefuthat egy csapat majomba. Teljesen meg tudom érteni a sofőrt hogy kiakadt. Bárki kiakadna ha kövekkel dobálnák, ütnék vágnák az autóját, és próbálnának beszállni, meg kirángatni a sofőrt...

2015. nov. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Az a véleményem, hogy unom, hogy a migránsoknak mindent szabad.

Eleve, mi a fa.sz, hogy az út közepén csámborognak tömegesen, és ez természetesnek minősül???

Nem beszélve a dobálásról, rongálásról, járműre felugrálásról...

Ennek meg se lenne szabad történnie!

2015. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!