Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dyatlov incidensről mit...

A Dyatlov incidensről mit gondoltok? (igaz történet)

Figyelt kérdés

Nem is a filmről, hanem magáról az esetről. Belülről felvágott sátrak, narancssárgára elszíneződött holttestek amelyet radioaktív hullámokat bocsájtottak ki. Külsérelmi nyomok nélkül törtek el egyesek bordái és rendeződtek át belső szervei, és az egyik túrázónak a nyelve is eltűnt.

Ennél misztikusabbat én még nem hallottam, ráadásul ez meg is történt.



2015. nov. 4. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, attól hogy van róla pár elmosódott fekete-fehér fotó, meg cikkek az interneten, még nem biztos, hogy igaz szóról-szóra. Igen, valami történt ott, de valószínűleg totál megmagyarázható, és az is biztos, hogy eléggé fel vannak nagyítva benne a dolgok, meg hozzá van adva 1-2 infó, hogy rejtelmesebb legyen. Szerintem szimplán az oroszok kísérleteztek valami idióta fegyverrel, és a túrázók bekerültek a hatósugárba.
2015. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, előbb tanuld meg leírni helyesen: Gyatlov vagy legrosszabb esetben Djatlov.
2015. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dyatlovnak is sok helyen írják, szóval nem értem, mi a bajod a kérdezővel.

Amúgy biztos van észszerű magyarázat az egészre, csak épp nem a köznapi emberek számára.

2015. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!