Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan már minden napra jut...

Lassan már minden napra jut egy hisztis milliomos liba aki itt picsog amiért olyan rettenetes élete van, miközben mindent a pici feneke alá tolnak?

Figyelt kérdés
A szegény emberek adják a jobbnál jobb tippeket de a végen a válaszolok 90% -t leszólja amiért nem értik meg rettenetes világfájdalmat. 9-10 alkalommal a pénzzel kapcsolatos a problémája. Nem irritáló hogy más meg jó esetben havi 100 keres és egész nap dolgozik, de értse meg a gondját.

2015. nov. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is láthatod, hogy anyagi helyzettől függetlenül mindenkinek megvan a maga keresztje. :)
2015. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Engem is utál jó pár munkatársam mert panaszkodtam hogy az új (már fél éves) Mondeo Titanium Sport 2.0 TDCI bi-turbo 210PS PowerShift autóm milyen nehezen melegszik be hiába van fűtött garázsom este melóhelyről csak cammogok és a városba körözök vele hogy melegedjen mielőtt felmegyek a pályára vele. És inkább veszek egy kis swiftet télire.

És ez nekem igen is probléma, és én szégyelljem magam hogy nekik megélhetési gondjaik vannak nem hogy még egy autót vegyenek.

2015. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

#2

Most dicsekszel vagy panaszkodsz? :)

2015. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Az ő "picsogásuk" miben különbözik a tiédtől?

Őket is zavarja valami, téged is. Csak az a probléma, amit te annak tartasz?

2015. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Engem sokkal jobban irritál a sok lusta, funkcionális analfabéta tini, aki másokkal akarja megíratni a házi feladatát, és arra nem képes, hogy nem hogy egy könyvet, de egy novellát elolvasson! De még arra is lusta, hogy a neten keressen kidolgozott tételeket a kérdéseire.

Halálom a napi fél tucat Légy jó mindhalálig-os kérdés.

2015. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as mindkettő ;-)
2015. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!