Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gazdag, milliomos lehet az az...

Gazdag, milliomos lehet az az ember valójában aki 700 forintért feltesz eladó holmit apróhirdető oldalra?

Figyelt kérdés

Adott egy ismerős, aki nagyon beképzelt.

Magáról azt állítja nagyon sok pénze van,

mint egy milliomos. Úgy tesz mint ha neki

nagyon sok pénze lenne, és ha akarná

ő bezzeg bármit megvehetne. Házat, üzlethelyiséget stb..

2 éve ismerem őt, és ezidáig nem úgy tűnik

mintha sok pénze lenne, szerintem szédítés az egész ráadásul internetes apróhirdető oldalon láttam

feladott egy hirdetést használt ruha 700 ft értékben van neki eladó! Namost, egy pénzes, gazdag, milliomos ember tényleg hirdetne ilyet?


2014. dec. 4. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha én gazdag lennék, akkor sem dobnék ki teljesen jó holmit, ha nem muszáj.
2014. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan valóban nagyon gazdag embert, aki az éj leple alatt viszi át havonat a szomszéd utcába a zöld szemtét, mert onnan ingyen szállítják el (egyébként 300 ft lenne/ hó).
2014. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Elnézést. A kérdésem röviden:

Aki feltesz hirdetni egy apróhirdető oldalra egy darab használt ruhát 700 ft értékben eladni, annak az embernek tényleg lehet sok pénze? Tesz e ilyet egy VALÓBAN GAZDAG ember ???

2014. dec. 4. 18:38
 4/24 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

IGEN, aki azért lett gazdag, mert odefigyelt mindig a pénzére, az 700Ft-ot SEM DOB ki.


Ugyanis NEM annak van sok pénze, aki sokat kap, hanem aki NEM DOB ki semmit fölöslegesen!!!!!

2014. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Meg annak, aki kurta sokat ügyeskedik össze.
2014. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valaki gazdag, dicsekszik is a pénzével, mégsem dobálja ki az ablakon. Valószínűleg azért gazdag, mert tud gazdálkodni.
2014. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit se. Sokan sajnálják kidobni azt ami még jó, viszont tudják hogy csak az venné meg akinek nem aranyárban kínálják. Főleg ruhát.

Ha a gyerekruhás oldalakon szétnézel, sok jó módú anyuka kínál és keres ruhákat olcsóbban mint a boltban kaphatót. A jobb módúak főleg bizonyos márkákhoz ragaszkodnak. Ne nagy márkákat képzelj csak el. A sima F+F Tesco márkájú öltözékek is nagy kedvencei az igényes anyukáknak is.

2014. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ha valaki ilyen , olyan üzletasszony -nak

állítja magát, és ilyen kis összegért hirdetést ad fel..

Furcsa. Ha a szívesség illetve segítség

lenne a célja az ingyen elvihető rovatba töltené vagy a

rászoruló szomszédjának odaadná azt a bizonyos ruhát.

2014. dec. 4. 18:57
 10/24 anonim ***** válasza:
A legelvetemültebb újgazdagoknak sem muszáj designer ruhákat vagy aranyvécét venni. Jótékonyságnak is kevésbé megalázó, ha olcsón adnak valamit, vagy munkát ajánlanak alamizsna helyett.
2014. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!