Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen mit érez?

Az ilyen mit érez?

Figyelt kérdés

Buliban ugyebár bármi megtörténhet, valaki rosszul lehet, ha esetleg nem bírja a piát, vagy esetleg cuccozik...

Egy srác ott ült a női mosdó előtt, a fejét beletemette a kezébe. Megkérdeztem tőle, hogy jól van-e...

Erre egy csaj odajött, és elhúzott tőle, hogy "van asszonya kössz, te mennyé' arra"

Az ilyen mit érez? Miért kell ennyire féltékenynek lenni?


2015. nov. 28. 10:15
 1/3 Titusztitusz ***** válasza:
Na miért...Hát azért mert agyilag zakkant emberek mindig is voltak, és mindig is lesznek...És az ilyen degeneráltaknak van egy típusa, a "féltékenybolondok" kategóriája...Ezek annyira el vannak tájolva a partnerüket illetően, hogy az már egyenesen a "röhej" kategória...Nálam eddig a csúcs az volt ilyen téren, amikor ezelőtt vagy 10 évvel ismertem egy idős házaspárt...A néni volt már vagy 80 éves, az ura meg vagy 85...De a szegény férj már olyan állapotban volt, hogy ahogy mondani szokás, "még a lélek is csak hálni járt már belé", úgyhogy még csoszogni is csak járókerettel tudott, de szegény öreg mindennapjait megkeserítette a felesége KÓROS FÉLTÉKENYSÉGE...Az idős asszonyság ugyanis éktelen toporzékolást rendezett már azért is, ha egy-egy útcabeli kislány(!!)a kapujuk előtt ment el, mert hát ahogy az idős hölgy mondta:Biztosan azért jár arra a 15-16 éves kislány, HOGY AZ Ő URÁT elszeresse tőle...Meghát még az urát is örökösen szemmel tartotta, hogy melyik nőnek köszön az útcán és melyiknek nem, és örökösen azzal vádolta a szegény, még járni, meg még szuszogni is alig bíró férjét, hogy titokban "megcsalja"...Szóval hidd el, vannak teljesen nemnormális emberkék a világon dögivel, az az eset amit te felemlítettél, még nemis a legnevettségesebb...Vannak attol jóval szörnyűbbek is...Úgyhogy nagyon ne vedd túl komolyan a hölgyemény viselkedését, nevess rajta inkább egy jót, vagy csak legyintsél egyet az egész mondandójára...
2015. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na az a kemény... Szegény bácsi... Hogy létezhetnek ilyen emberek.

Egyszer egy csajszi vigyázott az exbarátomra addig, míg oda nem értem(az exbarátomtól kérdezte, hogy hívhat-e valakit oda, akit ismer, aki tud rá vigyázni), mert rosszul lett ugyanígy egy buliban. Én hálásan megköszöntem neki, hogy vigyázott rá, és nem hagyta elkóborolni... Az ilyen féltékeny személyekben nem is szeretet van szerintem, vagy nem is tudom, nem értem...

De ez az idős házaspáros dolog rendesen most kiakasztott. Mi lehet annak az idős nőnek a fejében? Beteges ez a birtoklási vágy néhány emberben. :(

2015. nov. 28. 10:45
 3/3 Titusztitusz ***** válasza:
Így van...Az ilyen "emberekben" BETEGES A BIRTOKLÁSI VÁGY, éppen ezért javasoltam fentebb, hogy NE VEDD AZ ILYENEKET KOMOLYAN...Mivel NEM komolyanveendő kategóriások az ilyen illetők...Akár férfiakrol van szó, akár nőkröl...Amúgy a fent említett "idős házaspár" női tagja még az én feleségemet is '"megvádolta" azzal, hogy "az urára mereszti a szemét, és azért köszön neki szépen illedelmesen az utcán, mert "akar tőle valamit"...Hát...Emlékszem, ezen az eseten HETEKIG NEVETTÜNK A NEJEMMEL...Főleg azon, hogy a nejem mondta is a néninek, hogy:"Kedves asszonyom...Hát ugyan nézze már meg a MAGA URÁT, meg az ÉN FÉRJEMET, aztán vagy kezdjen el nevetni, vagy kezdjen el sírni, csak nekem hagyjon már békét ilyen ostoba feltételezésekkel"...Na...Az öreg hölgy ezek után vagy egy fél évig nemis beszélt a nejemmel, amiért "ilyen durván a lelkébe gázolt"...Mármint a nejem, az ő "lelkébe"...Szóval mondom:Sajnos sok bolondokházába való elmebeteg mászkál szabadon az utcákon, nemis tudom hogy mi is lenne a világbol, ha ezeket mindig-mindenki komolyan venné...Kacagj te is az ilyen csajszikon, aztán ennyi...
2015. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!