Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érez úgy, hogy környeze...

Más is érez úgy, hogy környezetváltozás kellene neki? 21/L

Figyelt kérdés
Még egy félévem van hátra a suliból. 1 dolgot tudok biztosan, hogy elakarok költözni (nagyvárosban lakok) vagy Pestre, de 1 év külföldnek örülnék a legjobban. Világot most kell fiatalon látni. Meg unom már a monotonitást, mindennap szinte ugyanolyan, vágyok arra, hogy önállóbb lehessek új közegben.
2015. jan. 7. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. 23/F
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Most jöttem haza külföldről és úgy érzem megérte. Összeszedtem magam, végiggondoltam a lehetőségeimet, az életemet.. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. Ha van rá lehetőséged menny. Nem lesz könnyű, a legtöbb esetben nem könnyű egy idegen helyen beilleszkedni, de megéri és inkább most, mint mikor az embernek már családja van, munkája.. 24/L
2015. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok, de pontosan ugyanígy érzek vidék felé. (34/F)

Az a helyzet, hogy Budapestet nem javaslom. Borzasztó a levegő és könnyen megbetegszik az ember. Nem tudom mennyire nagyváros, ahol laksz, de szerintem nem lenne jobb.

Csak az a baj, hogy vidéken meg nincs semmi. Társasházban meg lehetnek éjszakai zajok, amire felriadsz.

2015. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Készülj Polinézia, jövünk!!

Nekem ez lenne a környezetváltozás :)

2015. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjünk! Én New Yorkba költöznééék! 21n
2015. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!