Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki érez hasonlót?

Viven kérdései kérdése:

Valaki érez hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem is tudom miért de amikor óra van az iskolában olyan jól érzem magam;figyelni kell;feladatokat megoldani és sok érdekeset tudunk meg.Amikor vége az óráknak olyan jó erzesel vagyok teli aztán amikor leülök házit csinálni és szóbelit tanulni ugyanugy nem le írható szavakal érzés telit el.Amikor pedig mindent megcsináltam olyan elegedetnek és nyugodnak érzem magam.Főleg a dolgozatokhoz szeretek készülni olyan jó *-*!Ilyet olvasaskor is érzek de ha nem tudom csinálni a házit és tanulni mert beteg vagyok olyan ideges és nyugtalan vagyok.Valaki érez ilyesmit vagy csak én vagyok így egyedül ezzel? 15/l
2015. aug. 3. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze, hogy érez
2015. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én pont nem így érzek, mivel az összes tanárom egy se.ggfej megélhetési, aki arra nem képes, hogy elmondja mi lesz a dolgozatban. Valamint nem mondanak órákon semmi érdekeset. Mikor egy jó témához érünk azt úgy elhadarja, hogy azt se tudom miről beszélt, aztán mikor a legunalmasabb anyagnál kötünk ki, arról dumál három órát... Így teljesen elvették a kedvemet a tanulástól és a többi iskolával kapcsolatos dologtól. És erre még az osztálytársaim is ráraktak egy lapáttal, szóval...

De ettől még próbálom a legjobbat nyújtani, csak ilyen félkegyelműekkel körülvéve elég nehéz. :c

2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én műv. töri órán éreztem ezt, de akkor magántanárnál voltam és ugyebár szeretem is a témát, meg a tanár is jófej és jól is tanít.

De! Amúgy nem. Soha. Mindig is utáltam tanulni.

2015. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WinnyWonka válasza:

Én néha érzem ezt, de neked jó, hiszen ez azt jelenti,hogy szeretsz tanulni és új dolgokat megtudni. elégedett vagy, ha újabb tudást gyűjtesz magadba ><

18/l

2015. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is érzek ilyet, sőt járok versenyekre is, ott meg igazán jó érzés eredményt elérni, főleg h önmagához hasonlítja magát az ember, elég ha egy hellyel előbbre lép minden évben :) ha meg többel sikerül, az külön öröm

18/F

2015. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Irónia 5*
2015. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Rühellek,gyűlölök, utálok tanulni!

Minden tanárom fa szkalap volt általánosban, mind 60-szor lehülyézte az osztályt, elmondta minden órán, hogy utcaseprű csövesek leszünk vagy kukások, még a 8 általánosunk sem lesz meg és senkit sehova nem fognak felvenni még a gyűjtőbe sem, ezt külön elmondta nekem is, pedig 4,1-es átlaggal végeztem a 8-at.

Elvették a kedvemet az élettől is nem az iskolától. Minden tantárgyat KIVÉTEL NÉLKÜL RÜHELLEK!

Szóval szerintem kai úgy érez mint te az nem normális, vagy tele van pénzzel és az anyjáék kenik a tanárokat az ötösért, és úgy érzi, hogy full okos(osztálytársamnak az anyja tanár volt mindent elintézett neki, ő az a város "legjobb" tanulója)

Ha mégsem így van, akkor tiszteletem! Amikor tanulnom vagy könyvet olvasnom kell leírhatatlan érzést érzek, mintha 10 évnyi düh gyűlt volna fel bennem és képes volnék felgyújtani az egész iskolát csak, hogy ne kelljen megtanulni a történelmet, ne kelljen megírni a kémia házit, ne kelljen felelnem fizikából stb.

2015. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te utolsó nem azt mondtam hogy jaj milyen okos vagyok csak leirtam mit érzek amikor tanulok.Elégedett azért vagyok mert megcsinálom a mindennageladatokat .Mindig beosztom es azt írtam rosszul esik ha nem csinálhatom valamiért.Pénz nincs is sok de szegények se vagyunk ha lenne is akkor biztos nem tanárok zsebében landolna.Anyáék Sosem kérték semmit a tanároktól;semit nem adtak.A jegyeket magamtól kaptam mindíg is.És itt hol olvastál erről???A tanárok se kiveteleznek velem!!!!Te nem is a kérdésre válaszoltál mert csak anyitt irtam mit érzek spontán ilyenkor.Képzeld el nem a legjobb volt iskolába járni az osztálytársaim folyton piszkálták;strenbereztek.És amikor 1-2 voltunk volt egy tanárunk aki folyton rám ordibált minden órán es szeretem az óráját.Akármi van akárhogy hozzám viszonyulnak a ezt érzem.3-4 és egy rosz tanarom volt folyton rám kente más bhibajat.A sarokban mindig álltam de é végére példás magatartást kaptam mert nem igaz volt.5-8 voltak már a rendes tanárok.Tanszoban nemetezni kellett és egy nagyon ordítozó néni volt;Sokszor sírtam de ezért is hozzá mentem ;szerettem nala tanulni.Olvasd el normálisan te 7#!!!
2015. aug. 4. 07:52
 9/14 A kérdező kommentje:

A jegyeim :4 o.3matek;4nemet;4magyar;4meg valami a többi ötös.

5.o:4 négyesem volt

6.o:kitűnő

7.o:kitűnő

8.o:kitűnő

2015. aug. 4. 07:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, most mi a frászért vagy felháborodva? Leírta a srác, hogy mit érez a tanulással kapcsolatban... Nem ez volt a kérdésed?

Amúgy meg olvasd csak el szépen amit írt: "Szóval szerintem aki úgy érez mint te az nem normális, vagy tele van pénzzel és az anyjáék kenik a tanárokat az ötösért, és úgy érzi, hogy full okos(osztálytársamnak az anyja tanár volt mindent elintézett neki, ő az a város "legjobb" tanulója)

Ha mégsem így van, akkor tiszteletem!"

Végül is igaza van, én is rengeteg olyan tanulót ismerek, akik csak azért kapnak mindig ötöst, mert anyuka és apuka keni a "tanárokat" pénzzel és ezért imád, szeret tanulni mivel folyton ötöst vagy négyest kap... Jó, te pont nem ilyen vagy gratulálok is, minden elismerésem. De nem kell így felháborodni azért amit írt a kedves válaszoló...

A véleményünket kérted? Igen!

Kíváncsi voltál, hogy egyesek mit éreznek az iskolával, valamint a tanulással és tanárokkal szemben? Igen!

Hát akkor meg mit vagy felháborodva most komolyan? :'D

És amúgy ahhoz az is hozzájárul, hogy jó tanuló vagy, hogy normális tanáraid vannak. Nekem olyan tanárok jutottak, hogy a pokolban sem tudnának nekik megfelelő kínzó módszereket nyújtani...

Jöhet a rinyálás és a lepontozás. :3

2015. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!