Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyes roma fiúként mennyi...

Helyes roma fiúként mennyi esélyen van egy nem roma/magyar lánynál?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Tartósan nulla az esélyed.Előbb utóbb megtudják a szülők. Ők átlátnak rajtad, akár milyen szinűre fested a hajad, hogy takargasd a roma származásod.Keress hozzád valót a roma lányok között.Ne hidd, hogy a nem roma származású szülők ezt engedik.Ők is erősek ha összefognak ellened.Ennél jobban semmit sem utálok , mint amikor roma akar a családba benősülni vagy csak kamatyol a lányommal.Hiába van szabadság.Azt a lányt, akit elcsábitasz kitagadják a szülei, veled együtt.
2015. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló,azért ez nem szentírás.Tény kérdező,hogy nehéz dolgod lesz valószínűleg.Ha tényleg becsületesen dolgozó,nem balhés roma családból származol,akkor elfogadhatnak.Ehhez meg kell ismerniük az egész hátteredet.
2015. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
te vagy a fiú?
2015. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Pedig volt már magyar barátnőm,és a szülei is szerettek.;)

#2

Úgy gondolom,nem kell bizonygatnom.

Normális vagyok.Ez nem egy extra feladat,ami arról szól,hogy bizonyítsak.Ez vagyok én,normális,ezt pedig akarja észrevenni,adjon esélyt.Mert ha esélyt sem ad,miről is beszélünk?Egy ördögi kör.


Nyalni meg senkinek nem fogok,hogy bevágódjak nála.Ez viszont már extra feladat lenne.

2015. nov. 29. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolkozol szerintem is kérdező.

2-es.

2015. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy, ugyanannyi, mint másnak.
2015. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szuszter maradjon meg a kaptafánál.A hasonló a hasonlóval haverkodjon, házasodjon.A nagyon kirivó esetek mindig balhésak, problémásak.Miért is kellene neked fehér lány?Mit akarsz rajta keresztül elérni?Fehéríteni a vérvonaladat.Valakit erre felhasználni=gyalázattal egyenlő.
2015. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Csak támadsz a származásom miatt,semmi másról nem szól a mondanivalód.

2015. nov. 30. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!