Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jól látom, hogy mostanában...

Nem jól látom, hogy mostanában egyre több ember megutálja a facebookot?

Figyelt kérdés
Legalábbis elég sokan szidják, rossz véleményeket mondanak róla. Vagy régebben is pont ugyanennyien utálták mint most?
2015. nov. 29. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...Én mindenesetre régebben sem szerettem és most is felesleges hülyeségnek tartom. De sajnos muszáj volt regisztrálnom (iskola miatt), de amennyire lehetséges, annyira próbálom mellőzni az életemből.
2015. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra használom, amire való. Szoros barátokkal, távol élő családtagokkal tartom a kapcsolatot.
2015. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a magamutogató emberek miatt utálom,mert a 15 éves lányok megszokták,hogy naponta 20 képet töltenek fel magukról minden szögből,a friss családanyák is idegesítőek amikor a legintimebb pillanatukat is közszemlére teszik a pici gyerekről,aztán az iszunk hányunk belefekszünk képek tömkelege és ez a mű "lazaság" is visszataszító facebookon,meg még ott vannak az idézetes nagy bölcs emberek a semmitmondó kiírásaikkal.Szóval a lényeg:az emberek nem tudják értelmesen használni a közösségi oldalakat és ez itt a gond.
2015. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Ugy gondolom, ahogy elottem mar leirtak. Ha legalabb okossagokag irnanak nem lenne gaz... Ezert lepek fel mostanaban ritkabban, ha meg belepek, hamar meg is unom. Komolyan mondom, az a magamutogatasi kenyszer, az a nagyfoku narcizmus ami ott megy, valami hihetetlen. Unalmas lett es szerintem egyre tobben igy latjak. Neha mar az az erzesem 1-2 emberrol, hogy fogyatekosak: idiota kiirasokat es kepeket tesznek kozze. Szerintem reszleteznem sem kell. :D furdoben pozolas, vagy a termeszetellenes szajcsucsoritoket kivizsgaltatnam egy orvossal. :DD nem fer bele a fejembe, hogy normalis ember agyaban hogy fordulhat meg ez. :D mondjuk akik magukat fotozzak, azokat is sajnalom, szegenyeket nincs aki lefotozza... :( :DD az meg, hogy ostoba mod masok altal irt idezeteket raknak ki sokan azert, mert igy akarnak celozgatni a kornyezetukben valakinek, csak azert, mert gyavak megmondani azok szemebe, az meg egyenesen unalmas mar. De folytathatnank a sort persze napestig... Az emberek elunjak ezeket egy ido utan.
2015. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól látod. Én is csak a suli miatt vagyok fenn.
2015. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is elegem van belőle, aki kitalálta fejbe kéne jól rugni...

Ezek zavarnak:


-Mikor valaki töröl csak úgy az ismerősei közül,vagy letilt minden szó nélkül. Pedig jól ismer ,régóta.

-Mikor valaki nem igazol vissza ismerősnek pedig ismer.

-Mikor a tini ribik kitesznek magukról sminkes,pózolós képeket.

-Mikor valaki likeolja magát,a saját bejegyzését,vagy kommentjét.



19/L

2015. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Én már megutáltam. A sok kevés IQ-val rendelkező megosztja napi 100-szor a kamu híreket. (Lesz sorkatonaság, meghalt egy celeb, stb.)

A migránsok-menekültek téma okoskodása, most éppen a kamionos cikket osszák 1000-szer.

Eltűnt kutyákat osztanak meg, közben azok is akik 400 km-re vannak a történéstől.

Szóval a társadalom szennyese itt rajta. Ja és kihagytam "ha megosztod ezt a képet akkor nyerhetsz iphone 6-ot" ....

2015. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Régen is mindig voltak akik keresztes hadjáratot folytattak ellene, meg voltak akik ott élték az "életüket". És ugyanez van ma is.


Én inkább csak azt veszem észre, hogy a többség számára elmúlt az újdonság varázsa, és kezdik csak arra használni amire "való".

2015. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen , ez van. Sokan , jó magam is így vagyok vele mint azt előttem leírták. Borzasztó mennyi buta , maga mutogató ember létezik. És várják, mert szerintük kötelező hogy tetszik-eljék őket. Én se értem hogy ha valakit megköszöntenek, megdicsérnek miért nem privátba teszik. Sose értettem meg azt hogy miért mutatják be a középső ujjukat. Már írták hogy a kisgyerekeket is minden pózba mutogatják. Az is furcsa hogy aki tudja, a kutyájával fotózgatja unásig magát és teszi ki. Én nem utálom a facét , de ezekből kimaradok. Szerintem is elég kevés IQ-val rendelkezők itt élik ki a "szuper tudásukat".
2015. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Miért lettem lepontozva?
2015. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!