Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az, ha valaki...

Szerintetek gáz az, ha valaki iskolai ballagásokon játszott dalokat szeret hallgatni?

Figyelt kérdés
Persze mást is hallgatok nem csak azokat, sokféle zenét szeretek, viszont azok mellett nekem tetszenek ezek a dalok is, amiket ballagásokon játszanak. A Jut még eszedbe..., 20 év múlva, Ilyenek voltunk pl. ezek. Tetszik a dallamuk meg a szövegük.
2015. dec. 1. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, nincs ebbe semmi.
2015. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Bakker, a kérdésed alapján azt hittem, a Gaudeamus igiturt bömbölteted otthon... Miért lenne gáz pl. az Ilyenek voltunk? Már akkor sláger volt, amikor még nem terjedt el, hogy ballagásokon használják... (nekünk ott még nem is volt, csak szerenádon adtuk elő). Ezeknek legalább nem a sablonos "de szeretlek, bébi, de fáj, hogy megcsaltál" a szövegük.
2015. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Fiatal koromban én is dilemmáztam azon, hogy nem-e gáz amit hallgatok, csak mert nem az volt a divat zene. Egyszer apámat kérdeztem meg, hogy szerinted nem ciki, hogy nekem ezt tetszik? És akkor mondta, hogy mindenki azt hallgat amit akar, és ami neki tetszik. Aztán soha többet nem gondolkodtam ezen, ami azt eredményezte, hogy széles körű lett a zenei érdeklődésem. Sok oylan zene van, amit kár lenne kihagyni csak azért, mert nem népszerű, vagy nem eléggé populáris.
2015. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Himnuszt is szoktam hallgatni :)
2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En mesefocimdalokat, himnuszokat, indulokat is hallgatok.. :D
2018. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!