Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha meguntam az...

Mit csináljak, ha meguntam az egész életem úgy ahogy van, uálom az életem, egy szerencsétlen csicskának tartom magam, és mindenki utál?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy már biztossan nincs értelme folytatnom, de valami mégis visszatart, nem félek, csak nem tudom fontos vagyok-e bárkinek, és miattam szenvednének.
2015. dec. 1. 20:04
 1/6 Mexi12 válasza:
Miért nem kérdezed meg az illetöt? Ugy sincs vesziteni vallod.
2015. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Biztosan van akinek nagyon fontos vagy! És hidd el van értelme annak hogy élsz!
2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mégis mi lenne?
2015. dec. 1. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár mennyire zordnak és sötétnek látod most az életet, ott van a kis remény sugár csak egy szürke felhő takarja
2015. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert akár mennyire fájdalmas és kínzó az élet harcolni kell. Harcolni az összes fájdalom bánat ellen. El kell hinni hogy egyszer még jobb lesz! A halál nem megoldás semmire és meg fájdalmat is okoz. Szerintem az öngyilkosság önzőség és az az utolsó segélykiáltás, ha túl éled ha meghalsz akkor sem lessz jobb. Egyszer mikor minden a helyére áll és valóban boldog leszel, akkor tudni fogod hogy miért kellett most tovább élned. Aki egyszer igazán szenvedett csak az lehet igazán boldog! Élj tovább és lásd a remény apró fényét. A világ szörnyű, borzalmas, de te még szebbé teheted más emberek számára. Segíthetsz rajtuk, hogy ne érezzék azt a fájdalmat amit te éreztél. És amikor rájössz hogy jó hogy nem tetted meg azt az egy mozdulatot segíthetsz másokon hogy ők se tegyék meg. Ez mind egy egy apró öröm lesz számodra. Érdemes élni, ha éppen nem is látjuk értelmét! Légy erős, stay strong! Fontos az életed!!
2015. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!