Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem felháborító ahogy a...

Nem felháborító ahogy a Barátok Köztben bemutatták az informatikus (kocka) srácot? Hogy milyen karakterként ábrázolták? (LENT)

Figyelt kérdés

Informatikus, nincsenek barátai, amit valaki a képébe is mond, még ha nem is bántásból, mire ő közli, hogy online barátai.

Igénytelen külső, nagy darab, túlsúlyos. A másik ürgétől megijed, alig mer megszólalni ha valaki keményen rászól.


Bezzeg a film legszebb csajszija bejönne neki, de még kimondani sem meri.


Mindent összeszedtek és ráagattak, ami a béna lúzerek jellemzője.

Miért kell ilyennek lefesteni aki ilyen?


Közben senki nem bántotta, nem alázta. Ez még talán rosszabb is, mert így senki nem mondja rá azt, hogy minek bántják, a többiek, a normálisnak kikiáltottak a jó fejek, nem lehet őket támadni a viselkedésük miatt.


A kocka meg szánalmas, lúzer.


És mintha ez természetes lenne.


Rosszabb mintha b*sztatták volna, mert így mintha magától értetődő lenne, hogy az ilyen milyen kis izé.


Ugye értitek?



2013. okt. 28. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
de annyira nagyon felháborító a hogy a novák non-stopban odaéget a sült kolbász.
2013. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hújujjuj,értem én asszem :D
2013. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Írj az ombudsmannak.
2013. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noydra ***** válasza:
70%
Mert a társadalomban ez a kép van lefestve a kockákról. Ééés valóban léteznek ilyenek, szóval mire fel a felháborodás? :)
2013. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Mer ezek a kocka emberek többnyire ilyenek, én is ilyen voltam, de megváltoztam már. Igaz hogy informatikában dolgozom inkább a szerelésben mert az jobban érdekel mint maga a programozás, de ugyanúgy vannak meg voltak is normális barátaim, ugyanúgy eljártam bulizni, kocsmázni, ugyanúgy fociztam, meg sportlövészetre is jártam, versenyszerűen is. Pedig túlsúlyos vagyok a mai napig is, de teszek ellene mert járok konditerembe, plusz van egy nagyon szép, kedves, aranyos barátnőm aki mindenben segít és biztat, motivál, és mindenben mellettem áll.

Sajnos a legtöbb kocka ilyen, hozzánk is számtalan ilyen ember jár be az üzletbe ha valami sz@r kell nekik, és majdnem jobban tudják mint én, de nem mernek beszólni nekem, azok többnyire vagy ultravékony, pattanásos emberek, vagy kövérek, vagy normálisak de ez nagyon ritkaság.

Én engem már nem kötnek le az ilyen játékok, jó játszok néha ezzel azzal, de hétvégén maximum amikor a párom is tanul például vagy dolgoznia kell. Csak én 16 évesen rájöttem hogy létezik normális élet is amit élni kell és nem elbújni előle, és időnként elszakadtam a gép elől.


Szóval nem tudom igazán hogyan írják le magában a sorozatban nagy vonalakba tudom kiről beszélsz mert időnként nézem, de nem követem úgy mint egyesek, így nem tudom, de gondolom az oka ennek az hogy sok szülőben akinek ilyen a gyereke, vagy várhatóan ilyen lesz észhez térítse még időben vagy az igazi kockák ha netán néznék ezt a sorozatot akkor észhez térjenek hogy van a virtuális világon kívül is egy jobb világ.

2013. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Jónás szerintetek fogyatékos?
2013. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Magdi anyus szelleme felháborítóbb
2013. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
A Barátok Közt-ben Novák Laci haja az, ami szerintem felháborító. Hogy lehet ilyen frizurát mutatni kora este, amikor gyerekek is nézhetik még a tv-t?
2013. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Rég nem nézem már ezt a sorozatot. De ti csak nézzétek, ez kell az embereknek.
2013. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Bemutattak egy karaktert. Mi ezzel a gond?
2013. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!