Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért mondogatják...

A nők miért mondogatják egymásnak, hogy "gyönyörű vagy, úr isten. " meg hasonlókat, amikor nem gondolják komolyan, és ezt ők is tudják?

Figyelt kérdés

Sőt, ha egy rossz pillanatot fognak ki egymás életében, ne adj isten ugyanaz a pasi tetszik nekik, akkor már egyből a megtestesült gonoszok lesznek egymás szemében... holott ezelőtt látszat imádatot tápláltak egymás iránt.

Férfiakra miért nem jellemző ez a magatartás?


2015. dec. 2. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategória
2015. dec. 2. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nő és nő között nagyon ritka az igaz barátság, mert mindig rivalizálni fognak. Nem mondom, hogy minden nő ilyen, de a legtöbbre sajnos igaz ez az állítás.
2015. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
A nőkből hiányzik a bajtársiasság. A férfiak nemes vonása ez. Persze rivalizálni ők is tudnak azért:D
2015. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért,mert szimpatikusak akarnak lenni mások előtt.


Ugyanezért esnek transzba egyesek,ha meglátnak egy kisgyereket,hogy az "milyen szép".Pedig minden kisbaba egyforma.

2015. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem csinálok ilyet sosem,aki szerintem nem szép,annak nem mondom azt hogy szép,akkor sem ha jóban vagyunk....gyönyörűt meg még senkire nem mondtam,mert nem is találkoztam olyannal :D 19/L
2015. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy néhányunknak nagyon alacsony az önbecsülése/önbizalma (személy szerint nekem is). Mindig jól esik hallani a dicséretet. Hiába mondja esetleg valaki nekem csak "illendőségből", arról igyekszek nem tudomást venni, és így a napom már felvidul kicsit:)
2015. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert hazudnak és álszentek.
2015. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!