Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt az oldalon fiatalabbak...

Itt az oldalon fiatalabbak közül javarészt magányos, maguknak való fiatalok vannak és válaszolnak a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik magányosak, az emberek nem nagyon fogadják el őket, ilyenekből több van itt mint menő, vagány, átlagos életű fiatalokból akik egy tartalmas, egészséges életet élnek?
2015. dec. 4. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen,akik rám írtam egy kivételével mind az volt.
2015. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van barátom, barátaim is vannak, mosolygós vagyok és barátok között nagyon jól tudom érezni magam, de alapjáraton mindig is hajlamos voltam a hangulatingadozásra, vannak mélypontok, de ezt kevesen gondolnák rólam :)
2015. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább önbizalom hiányos és magányos emberek járnak fel erre az oldalra. De én csak az ilyenekkel szeretek beszélgetni, mert én is hasonló vagyok.
2015. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szetintem az idejárók nagy része átlag feletti intelligenciával rendelkeznek. Inkább ide járjak, minthogy a f@@@szbukra posztolgassam,hogy éppen milyet hánytam, milyen raj vagyok a szelfin. Tidztelet a kivételeknek
2015. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mint rendszeres válaszoló és látogató, úgy gondolom, hogy nagyon sok válaszoló valóban ezért jön fel az oldalra.

Nagyon sokan csak úgy rosszindulatból lepontoznak, semmit mondó választ adnak és nem segíteni próbálnak.

Halkan megjegyzem..SAJNOS..

Szép estét!

2015. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Komplett ideológiájuk is van, hogy ők miért jobbak.

Persze van 1-2 normális is.

2015. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!