Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy miden...

Alvin2323 kérdése:

Az a kérdésem hogy miden csajt megkérdezzem hogy AiDS-e? Aki vel csak 1 akarok sex-elni?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy, a fiatal srácoknál az a fő cél hogy szombat esti buliban valami csajt megkapjanak. Legalább 1-2 fordulóra. Ez a cél. Ha véletlenül a lány hajlana a sex-re. Biztos nem fogom megkérdezni hogy: Ugye nem vagy AIDS-es? Jársz nőgyógyászhoz rendszeresen? Védekezel-e rendszeresen? Tisztába vagy-e a nemi úton történő betegségekkel?

Hogyha mát egy idegennel szűröd össze a levet.

Ez biztos nem kérdem meg, mert 1. pillanatban ott hagy és keres más valakit helyettem. Aki nem kérdez ijesmiket.

Vagy hagyom a kérdéseket és Nekem is lesz egy jó napom és neki is. Másnap meg boldog vagyok kielégített. Mi a megoldás ebben az esetbe?



2015. dec. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gumi. Pont.
2015. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass még a védekezésről és a nemi betegségekről szerintem...

Amúgy meg nem kell összefeküdni minden lotyóval. Pont. Azt ne hidd, hogy az összes partner után elmennek HIV tesztre. Ahogy te se fogsz...

Normális fiatal srácoknál amúgy az a cél, hogy felszedjenek egy normális csajt. Aztán stabil párkapcsolatban rendszeres szex mellett se szedsz össze minden kankót. Ennyi.

2015. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont.
2015. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húzzál gumit.

Hiába kérdeznéd. Szerinted mindenki tudja magáról, hogy milyen kórokozók vannak éppen benne? A HIV vírus meg azért is veszélyes, mert nagyon hosszú lappangási ideje van, amíg semmi tünete nincs, hosszú évek, akár évtized. De ezen kívül még nagyon sok nemi úton terjedő nyavalya van. Úgyhogy gumi!!!

2015. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt hazudhat, másrészt nem is lehet tisztában azzal, milyen betegsége van.


Meg valószínűleg ott is fog hagyni abban a pillanatban, ahogy írod.

2015. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!