Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az értelmes felnőtt férfiak...

Az értelmes felnőtt férfiak hogyan viselkednek abban a helyzetben, ha nagy hatással van rájuk egy nő és kezdenek belé szeretni, de valami miatt ezt nem szabadna, mert pl. Férjnél van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha férjnél van, nem szeretek bele. >,<
2015. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem lehet, akkor nem fogok beleszeretni. Ha nincs ilyen, mire eljutok szerelemig már rég együtt vagyunk.
2015. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A férfiaknak ez úgy megy,hogy feltétlenül szükséges a szexuális együttlét ahhoz hogy szerelmesek legyenek? Anélkül nem lehetnek szerelmesek?
2015. nov. 2. 16:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy ők tudják szabályozni hogy kibe szabad/nemszabad beleszeretni ? Nem fordul Velük olyasmi elő,hogy beszélgetésből,barátkozás közben csak ugy apránként beleszeretnek egy nőbe?
2015. nov. 2. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Uram_atyám, rendkívül nem érted meg a férfiakat (és ha jól sejtem, a saját nemeddel s gondok vannak).
2015. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek gondok a saját nememmel,köszönöm szépen.
2015. nov. 2. 17:41
 7/12 A kérdező kommentje:
És miért baj az hogy nem értem a férfiakat? Ezért kérdeztem amit kérdeztem. Ha vannak itt értelmes felnőtt Férfiak akik hajlandóak válaszolni a kérdésemre azt Megköszönném.
2015. nov. 2. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell a péniszt annyira tisztelned, hogy nagybetűvel írod a férfiak szót...
2015. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem lehet általánosítani, hogy a "férfiak". Mindenkinél másképp van ez, és egyébként életkortól is függ. Amikor gimnazista voltam, szerelmes voltam egy tanárnőbe, akinek férje volt. Ma elképzelhetetlen lenne az ilyen hülyeség. Ettől függetlenül nyilván lehetséges lehet a dolog másnál (magamról nem tudom elképzelni), a világtörténelemben sok ilyen eset volt már. Ahány ember, ahány nő, ahány szituáció stb. - annyiféle eset lehetséges (lehet, hogy a nőt veri a férje, és a nő is utálja). Szóval nem lehet igen vagy nem választ adni, nem tudom, mire számítasz.
2015. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy a férfiakkal is előfordul e,hogy ha sok időt töltenek együtt egy szimpatikus nővel,beszélgetnek,barátkoznak,hülyéskednek,akkor beleszeretnek,attól fuggetlenul hogy a nő házas e.? Mert én például bele tudok szeretni ezek alapján egy ferfibe, nincsen szükség arra hogy szex is legyen köztünk. Persze idővel majd lehet akár az is,de már előtte is érzem,hogy szeretem.
2015. nov. 4. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!