Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öcsém kifüstölte apám...

Az öcsém kifüstölte apám macbookját, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A szüleinkről azt kell tudni, hogy kesztyűs kézzel bánnak velük, ha 1db 4-es is kapo(k)unk akkor hétvégi szobafogság, és nem nézhetünk tv-t, se internet.


Az öcsém most 8-dik osztályos, és kapott nemrég a születésnapjára egy ps4-et, mert jól tanult... Aztán 1hét múlva folyamatosan romlottak a jegyei, jeleztem apának de túl elfoglalt volt, hirtelen kapott egy telefonhívást és rögvest el kellet utaznia Norvégiába.


Apa otthon Két macbook-ot használ, pontosan a technika ördöge miatt.Van neki egy itthoni és egy céges, szerintem össze keverhette a kettőt, mert öcsém állandóan bemászkál a dolgozó szobájába és GTA5-zik rajtuk.


Az imént hívott telefonon, hogy küldjem át a prezentációt és az anyagokat a masik macbookra emailben... ( Sajnos anya nem ért hozzá ezért nekem kell mindig ilyen dolgokkal foglalkoznom.)


És akkor a lényeg... Nyitom a dolgozó szoba ajtaját és az öcsém izomból csapkodja a macbook fedelét.Egyből rá ordítottam és elrohant, a macbook meg K. O használhatatlan nem kapcsolódik be.


Apa tuti el fogja verni az öcsémet, lehet apát ki fogják rúgni... És akkor az öcsém mehet az internátusba.



2015. dec. 6. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelőt hívj azonnal. S közöld vele, hogy gyorsan kellene (még ma) a rajta lévő adatok. Lehet ott helyben meg is bütyköli, az adatok kinyerése biztos!
2015. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, vidd szerelőhöz, vagy hívj egyet. Könnyen lehet, hogy semmi nagy baja nincs. Apátoknak nem is kell megtudnia.

Amúgy egyvalamit nem értek: miért te akartad jelezni neki, hogy romlottak az öcséd jegyei?

Remélem, nem az van, hogy direkt örültök, ha a másik kap büntetést.

2015. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Röhögd ki az öcséd
2015. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Én leülnék és popcornal a kezembe nézném, ahogy kipingálja az öcsémet.
2015. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt öcséd megérdemli, hogy apátok nyaktekercset csináljon belőle, másrészt nem nagyon tudsz tenni semmit, maximum szervizbe viszed a gépet.
2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozd el, megcsinálom.

Infósnak tanulok. xD

Komolyra fordítva: Azonnal vidd szerelőhöz, mert apád meggyilkol titeket!

2015. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira viccesen irtad le ezt az egeszet, hogy olyan komikusnak tunik az egesz sztori. Remelem, ocsed meg eletben van! Lol
2015. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!