Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg apám...

Hogyan mondjam meg apám legjobb haverjának hogy kopjon már le rólunk?

Figyelt kérdés
A szüleim tegnap előtt,csütörtökön elutaztak,és hétfőig maradnak is.Meghagyták apám legjobb gyerekkori barátjának,hogy ha baj van akkor legyen kéznél,és ha hívjuk akkor jöjjön. Ennyit mondtak neki,de ez az ember nagyon félre érthette mert azóta fürdeni se ment haza,se semmi.20 sörösdobozt dobtam ki utána,én mosogatok utána és megpróbálta nekem megszabni hogy ki jöhet át. Elmagyaráztam neki,hogy itt ő is vendég és ne haragudjon de ebbe ne szóljon már bele.Erre megsértődött. Már nagyon zavar hogy folyton itt lebzsel,büdös is,mindig részeg is és nem tudom hogy mondjam meg neki SZÉPEN hogy menjen mostmár haza. Ötletek? Előre is köszi.
2015. jún. 6. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szüleidet és mondd meg neki, hogy a barátjuk nem vigyáz rátok, hanem tök részegen lebzsel nálatok.
2015. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóltam most anyának üzenetben,de nem tudom hogy onnan távolról mit tudnak csinálni vele. Ez az ember olyan hogy ha valaki rosszat mond neki elkezd sírni és hozzá se lehet szólni hetekig. Apámnak viszont jó barátja.
2015. jún. 6. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

jó lenne tudni, hány évesek vagytok, mert ha fiatalabb, akkor sokat nem tudtok tenni. ha azért vmelyikőtök már 18 felett van, akkor tegyél neki félig odadobott megjegyzéseket pl.:


"Nem tudom anyáék mit fognak kezdeni ezzel a sok sörösdobozzal"


meg hogy


"ha már úgyis itt vagy, nézd már meg, hogy mi ez a zaj a pincében" - majd ha lement, zárd be, és hagyd ott, te meg fogj egy doboz fagyit és ülj le a kedvenc filmed elé.

2015. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"majd ha lement, zárd be, és hagyd ott, te meg fogj egy doboz fagyit és ülj le a kedvenc filmed elé."

Biztos nem kapna egy kva nagy pofont a szüleitől, amikor hazaérnek...

2015. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haha! Na persze :) én 16 vagyok,az öcsém 13. Tudom még hivatalosan nem lehet minket egyedül hagyni,de anyáék tudják hogy elég nagy vagyok már ahhoz hogy itthon hagyjanak pár napra.Írtam üzenetet az embernek,de szerintetek ha így sem megy el,szóljak a szomszédnak??
2015. jún. 6. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ez az ember épp dolgozik 12-ig. De utána megint jön...és egésznap szórakoztathatom...:/
2015. jún. 6. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
na és mi lenne, ha szimplán nem mosogatnál el utána? nem dobnád ki a sok szemetet, amit felhalmoz? szépen hagyd egy kupacban, és várd meg anyáékat, hogy lássák, milyen jó vigyázód volt.
2015. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha :D valóban ezt kellett volna tennem,dehát a tisztaság mániám ehhez nagyon erős. Köszi a segítségeket, de azt hiszem úgy megbántódott a viszonylag kedves sms-emen,hogy reggel óta nem is láttam. Őszintén szólva nem sajnálom,szerintem fair voltam vele ahhoz képest hogy neki kellett volna ránk vigyázni,nem nekem rá.
2015. jún. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!